KAWAI CA99R DİJİTAL PİYANO

K198

Yeni ürün

KAWAI


32 943,26 TL Kredi Kartı Tek Çekim - Havale - EFT3 188,08 TL den başlayan taksitlerle

KAWAI CA99R DİJİTAL PİYANO

Daha fazla detay

1 Ürün

Uyarı: Stoktaki son ürün!

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişlerde

Yetkili Bayi

Yetkili Bayi Güvencesi ile

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

0 (224) 220 65 27

Müşteri Destek Hattı

KAWAI CA99R Gül Ağacı Dijital Piyano,
(Tabure & Kulaklık Hediyeli)


Evinizin konforunda kuyruklu konser piyanosu deneyimi

Kawai'nin en yeni Grand Feel III ahşap tuş klavye sistemi, SK-EX konser piyanosundan alınan seslerle çok kanallı ses örneklemesi ve rezonans modellemesiyle SK-EX Rendering piyano ses motoru, Onkyo tarafından desteklenen üst-sınıf amplifikasyon ve hoparlör teknolojileri, geleneksel bir ahşap ses tahtası ile birleştiren CA99, Dijital bir enstrümanda bulunan en iyi kuyruklu piyano deneyimini sizlere sunar.

CA Serisinin yeni güncellenen modelleri  daha güçlü, daha hızlı ve hatta daha fazla akustik piyanoya dokunma hissi veren yeni Grand Feel III ahşap tuşlu klavye mekanizması içerirken, geliştirilmiş SK-EX Rendering ses motorunda SK-EX modelinden alınan akustik piyano ses örneklerine sahiptir. Yeni Virtual Technician; her piyanonun tuşların atak ve serbest bırakma özelliklerini korumak için parametreler içermektedir. CA99 ve CA79; önceki modellerde bulunan yüksek kaliteli ses işleme, güçlü amplifikasyon ve zengin hoparlör dağıtımını korurken, ek olarak yeni hoparlör difüzör panelleri de sunuyor. Bu özel olarak geliştirilmiş bileşenler piyanoların ton projeksiyonunu her yöne genişleterek, enstrümanların odanın her yerinde dinleyicilere doğal gelmesini sağlayan 360 ° ses alanı yaratır.
CA99 ve CA79 modellerinde tuşların yanındaki blok içerisine yerleştirilmiş dokunmatik ekran, piyanistler için optimize edilmiş yepyeni bir kullanıcı arayüzüne sahipken, müzikal yaratıcılığa ilham veren ek seslere ve işlevlere kolayca erişim sağlar. Kawai'nin yeniden tasarlanan iletişim standardı, bu yeni kullanıcı arayüzüne iOS ve desteklenen Android cihazlar için bir uygulama olarak da erişilmesini sağlar ve tüm ayarlar ve ayarlamalar, cihaz her açıldığında otomatik olarak geri çağrılır. Bu modern bağlantıyı tamamlayan CA99 ve CA79'un Bluetooth Audio özelliği, gelişmiş aptX algoritmasını destekleyerek piyanoların üstün amplifikatörü ve hoparlör sistemlerinden kablosuz olarak minimum gecikme ile yüksek kalitede ses akışına izin vermektedir. Son olarak, her iki enstrümanın görünümü 2020 için modernize edilmiş ve kendiliğinden yavaş kapanabilen tuş koruma kapakları eklenmiştir.

Genel Bakış : - En son Grand Feel III ahşap tuşlu klavye mekanizma sistemi
Abanoz ve Fildişi Dokunma hissiyatlı tuş yüzeyleri, 3 sensör, tuşlarda serbest bırakma ve ters ağırlıklar özellikleri
Çok kanallı ses örneklemesiyle SK-EX Rendering piyano ses motoru
Birinci sınıf ses işleme ve amplifikasyon teknolojileri
TwinDrive ses kartı bulunan yüksek performanslı hoparlör sistemi
aptX destekli entegre Bluetooth® MIDI ve Audio özellikleri
Tuşların yan bloğuna gömülü modern 5” LCD dokunmatik ekran
MP3 / WAV / SMF çalma, kaydetme ve USB'ye üst üste kayıt yapabilme
Gelişmiş derinlik ve gerçekçilik için Mekansal Kulaklık Sesi
Kendiliğinden yavaş kapanabilen tuş kapağı ile çağdaş dikey kabin tasarımı

SK-EX Rendering Ses Teknolojisi İle Shigeru Kawai SK-EX Kuyruklu Konser Piyanosu Yeniden Üretildi Kawai'nin amiral gemisi Shigeru Kawai SK-EX tam kuyruklu konser piyanosunun muhteşem tonu, CA99 ve CA79 dijital piyanolarının kalbindedir. Yaygın olarak 'Japonya'nın önde gelen piyanoları' olarak kabul edilen Shigeru Kawai enstrümanları, dünyadaki konser salonlarının ve müzik kurumlarının sahnelerini tonal netliği ve olağanüstü dinamik aralığı nedeniyle süslüyor ve ödüllendiriliyor.

Shigeru'nun çarpıcı sesini sadakatle yeniden üretmek için Kawai, çok kanallı, 88 tuşlu ses örneklemesini en yeni rezonans modelleme teknolojisiyle harmanlayan piyano odaklı bir ses motoru olan SK-EX Rendering'i geliştirdi . Çok kanallı ses örnekleme, Shigeru Kawai konser piyanosunun farklı noktalarından sesi yakalayarak, daha geniş bir tonal özellik yelpazesinin çoğaltılmasına izin verir ve dinamiklerdeki değişikliklere daha canlı, geleneksel bir yanıt sağlar. Bu doğal olarak ifade edilen ses; akustik piyanonun telleri, pedalları ve diğer çeşitli parçaları tarafından üretilen karmaşık ton etkileşimlerini fiziksel olarak modelleyerek, çalıcılara canlı, nefes alan bir enstrümanda oturdukları izlenimini veren gelişmiş rezonans algoritmaları ile daha da zenginleştirilmiştir.

Abanoz ve Fildişi Hissiyatlı Tuş Yüzeyleri, Denge Ağırlıkları ve 'Serbest Bırakma' Mekanizması ile Grand Feel III Ahşap Tuş Mekanizması Bu güzel SK-EX sesini ifade etmesi için, Kawai'nin 90 yılı aşkın akustik piyano işçiliğinden son derece gerçekçi bir çalma deneyimi sunmak için yepyeni Grand Feel III ahşap tuş mekanizması geliştirilmiştir. Bir kuyruklu piyanoda olduğu gibi, Grand Feel III mekanizmasının tüm 88 siyah- beyaz tuşları tamamen uzun yapıda ahşaptan üretilmiştir. Pürüzsüz, tahterevalli benzeri bir hareketle merkezi bir denge pimi üzerinde hareket eder. Bu doğal hareket, gelişmiş tepki hızı ve gerçekçilik için üçlü sensör teknolojisi kullanılarak hassas hızları ölçülerek, klavyenin arkasında bulunan farklı ağırlıklar ile sınıflandırılmış metal çekiçleri hareket ettirir.
Grand Feel III mekanizmasındaki uzatılmış ahşap tuşlar ve ekstra-uzatılmış denge noktaları, bir Kawai akustik kuyruklu piyanonun tuşları ile eşleşmektedir. Bu, klavyenin arkasına doğru çaldığınızda daha tutarlı bir dokunma ağırlığı sağlarken, her tuşun altına yerleştirilen ek karşı ağırlıklar ile pianoissimo geçişleri sırasında hareketin ağırlığını daha da dengelemeye yardımcı olur. Son olarak Grand Feel III mekanizma sistemi, çalım kontrolüne yardımcı olmak için nemi nazikçe emen Kawai'nin Abanoz & Fildişi Hissiyatlı tuş yüzeylerine sahiptir. Bu tuş yüzeyleri pürüzsüz, ancak kaygan olmayan doğal ve mat bir yüzeye de sahiptir.

Üstün Ses İşleme, Amplifikasyon Ve Hoparlör Teknolojileri Japonya'nın önde gelen birinci sınıf ses ekipman uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilen CA99 ve CA79 dijital piyanolar, üst düzey ses üretimi için tasarlanmış uzman bileşenleri kullanır. 1 bit DSD işleme, çift DAC sinyal dönüştürme ve özel Onkyo DIDRC devresi gibi en son teknolojilerle optimize edilmiş Concert Artist serisinin güç amplifikatörleri, Shigeru Kawai kuyruklu piyano sesini çarpıcı bir zenginlik ve netlikte yeniden üretir.
Her iki enstrümanda da birinci sınıf sürücü üniteleri kullanan güçlü 6 hoparlörlü dağıtım sistemleri ve piyanoların ton projeksiyonunu her yöne genişletmeye yardımcı olan özel tasarlanmış difüzör panelleri bulunur. Bu ek bileşenler enstrümanın etrafında 360 ° ses alanı yaratarak, hem piyanoyu çalan hem de odanın başka bir yerinde dinleyenler için doğal bir piyano sesi sağlar. Geleneksel hoparlörlere ek olarak; amiral gemisi CA99, Kawai'nin en yeni TwinDrive Ses Tahtalı hoparlör sistemini de içeriyor . Bu eşsiz akustik projeksiyon teknolojisi, ses enerjisini gerçek bir ahşap ses tahtasına kanalize etmek için dönüştürücü bileşenlerinden yararlanır ve bu da akustik bir piyanonun ambiyansını aslına uygun olarak daha zengin, daha organik bir piyano tonu ile sonuçlanır.
Ayrıca CA99 ve CA79 sessizlikte çalarken bile en iyi kaliteyi ve en ilgi çekici dinleme deneyimini sağlamak için Kawai'nin Mekansal Kulaklık Sesi teknolojisiyle birleşen yüksek performanslı Onkyo Discrete SpectraModule ™ kulaklık amplifikatörünü içerir .

Entegre Bluetooth® MIDI ve Audio Bağlantısı CA99 ve CA79 dijital piyanolarında, bilgisayarlara veya diğer enstrümanlara bağlanmak için standart USB ve MIDI jaklarına ek olarak, bu enstrümanların desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz iletişim kurmasını sağlayan entegre Bluetooth® MIDI ve Audio (Ses) teknolojisine de sahiptir. Concert Artist sahipleri; bir telefona, tablete veya dizüstü bilgisayara bağlandıktan sonra öğrenme ve çalma deneyimlerini geliştiren veya doğrudan enstrümanın birinci sınıf amplifikatörü aracılığıyla yüksek kaliteli, düşük gecikmeli aptX ses yayınını herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan yapan çok çeşitli heyecan verici müzikle ilgili uygulamaların keyfini piyanonun hoparlör sistemleri üzerinden çıkarabilir. 

Sezgisel, Düğmesiz Çalışma İçin Tam Renkli Dokunmatik Ekran 
CA99 ve CA79 dijital piyanolarında tuşların yanında bulunan bölgeye mükemmel yerleştirilmiş, tam renkli 5” dokunmatik ekran bulunur. Bu yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, ekrana dokunarak veya parmağınızla kaydırarak seslerin ve ayarların çekici bir kullanıcı arayüzünden seçilmesini sağlar. Bu ekran ayrıca çalma sırasında otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlanabilir, böylece enstrümanların akustik piyano benzeri görünümü korunur ve sanatçıya herhangi bir görsel dikkat dağılmasını en aza indirir. En yeni Concert Artist enstrümanları, piyanodaki tüm işlevlerin, iOS ve Android için özel bir uygulama aracılığıyla da kontrol edilmesine izin veren yeni bir iletişim sistemini benimser ve cihaz her açıldığında ayarlar otomatik olarak geri çağrılır.

Çeşitli Kaplama Seçenekleriyle Modern Gövde Tasarımları CA99 ve CA79, gittikçe incelen ayakları ve enstrümanların hafif-modern karakterine katkıda bulunan yuvarlak kenar detaylarıyla birinci sınıf ahşap gövdelere yerleştirilmiştir. Serinin amiral gemisi modeli olan CA99, çağdaş duvar piyanolarından ilham alınan geniş gövde dizaynı, deri-kaplamalı nota sehpası ve Kawai'nin Soft Fall kendiliğinden yavaş kapanma mekanizmasına sahip tasarımı benimser. Her iki enstrüman da üst-sınıf Gülağacı, Mat Siyah ve Mat Beyaz ahşap kaplamaların yanı sıra klasik Parlak Siyah renk seçeneği de mevcuttur ve müzisyenlerin piyanolarını bir dizi geleneksel veya modern iç mekanla koordine etmelerini sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

KLAVYE
Tuş takımı

Grand Feel III Mekanizma
88 ahşap tuşlar
Farklı ağırlıkta çekiç mekanizması
Fildişi hissiyatlı beyaz tuş yüzeyleri
Abanoz hissiyatlı siyah tuş yüzeyleri
Let-off (Serbest bırakma) simülasyonu
Üçlü sensörlü tuş algılaması
88 tuşta ağırlaştırılmış ters ağırlık tepkisi

 

Pedal
Grand Feel Pedal Sistemi
Damper (yarım pedal destekli)
Soft (yarım pedal destekli)
Sostenuto
Piyano Sesi
SK-EX Oluşturma
88 tuşlu çok kanallı örneklemesi
SK-EX modelinden kayıt Harmonik Görüntüleme XL (HI-XL)
88 tuşlu stereo ses örnekleme
SK-EX, SK-5, EX

256 not maksimum polifonisini 
Piyano Rezonansı
SK-EX Oluşturma: Rezonans Modelleme

Damper Rezonansı
Tel Rezonansı
Boş Tel Rezonansı 

Bölünme Noktası RezonansıHarmonik Görüntüleme XL: Akustik Ses Oluşturma
Damper Rezonansı
Tel Rezonansı
Boş Tel Rezonansı
Gövde Rezonansı
Piyano Ayarı

Virtual Technician (21 parametre)
Dokunma Eğrisi
Ses Şekillendirme
Damper Rezonansı
Damper Gürültüsü
Tel Rezonansı
Boş Tel Rezonansı
Gövde Rezonansı
Tuş Bırakma Efekti
Geri Çekme Gürültüsü
Çekiç Gürültüsü
Çekiç Gecikmesi
Üst Kapak Konum Simülasyonu
Ses Sönemleme Süresi
Sesi Bırakma Süresi
Minimum Dokunma
Akort İnce Ayar
Akort Aralıkları
Akort Aralık Tuşları
Tuş Sesleri
Yarım Pedal Ayarı
Soft Pedal Derinliği

* Kullanılabilir parametreler seçilen sese bağlı olarak değişebilir.
Virtual Technician Akıllı Modu (10 ön ayar)

Ses SayısıSK-EX Oluşturma: 10 farklı karakter
Harmonik Görüntüleme: 90 ses
YankıSK-EX Oluşturma: 10 farklı karakter
Harmonik Görüntüleme: Reverb (6 tip )
Parlaklık
Diğer Etkiler24 çeşit
Hoparlörler

TwinDrive Ses Tahtalı Hoparlör Sistemi


8 cm x 4 (Onkyo üst hoparlörler, difüzörlü)
2 cm x 2 (Onkyo dome tweeter'lar)
135W (45W x 3) Çıkış Gücü
TEMEL İŞLEVLER
Temel İşlevler
İki ses çalım
Bölünmüş noktadan çalım
Dört El ile çalım
Transpose
Akort
Favori ses kayıt etme
Dahili Şarkılar
Ses Demosu ( 39 şarkı )
Piyano müziği ( 29/42 şarkı )
Concert Magic ( 176 şarkı )
Ders Şarkıları
Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100)
Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Czerny 100 (Hundert Übungsstücke, Opus 139)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
JS Bach: Inventionen
Sonatinen Albümü 1
Chopin Walzer (Chopin waltzes serisi)
Chopin Etütleri (Opus 10)
Alfred'in Premier Piyano Kursu Ders 1A
Alfred'in Premier Piyano Kursu Ders 1B
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Kitabı Seviye 1A
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Kitabı Seviye 1B
Alfred'in Temel Yetişkin Piyano Kursu Ders Seviyesi 1
SES İŞLEMCİSİ
Dahili Kaydedici
Toplam hafıza ( yaklaşık 90.000 nota )
Şarkı Sayısı (10 şarkı) 
Kanallar ( 2 kanal )
MetronomZamanlama Ölçüleri ( 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, 7/8, 9/8, 12/8 )
Davul Ritimleri ( 100 pattern  )
GİRİŞ/ÇIKIŞ
Bluetooth *
Bluetooth (Sürüm 4.1; GATT uyumlu)
Bluetooth Düşük Enerji MIDI özellikleri uyumlu
aptX destekli Bluetooth Audio
USB Ses Kayıt Cihazı
Kayıt / Geri Çaldırma  ( MP3,WAV,SMF )
Diğer fonksiyonlar ( Üst Üste Kayıt,Line In kaydı )
Uygulama İşlevleri
TBC
Konektör JaklarıKulaklık ( 1 x 1/4 ", 1 x 1/8" Stereo jak )
MIDI( MIDI GİRİŞİ, MIDI ÇIKIŞI )
Line Çıkışı ( 1/4 "L / MONO, R [Balansız] )
Hat Girişi (1/8 "Stereo ( ses ayar düğmeli ) [Balansız])
USB - Bilgisayar Bağlantısı (✔)
USB - Hafıza Bellek Bağlantısı (✔)
GÜÇ
Güç tüketimi
55 W
GüçGüç Kablosu
ÖLÇÜLER
Genişlik
144,5 cm (57)
Derinlik47 cm (18 1/2 inç)
Yükseklik
101 cm (39 2/3 inç) [nota sehpası kapalı]
RENK
Gövde Rengi/KaplamsıCA99R Gül Ağacı
Mat Siyah / Mat Beyaz / Gül Ağacı / Parlak Siyah
AKSESUARLAR
Kutu İçeriğiGaranti Kartı *
Kullanım Kılavuzu
Dahili Şarkı Listeleri
Güç Kablosu
AC Adaptör
Kulaklık Askısı
Aksesuarlar
Tabure
Kulaklık
Ders Kitapları
Klasik Piyano Koleksiyonu *
Klasik Ders Skorları *
Parmak Egzersizleri
Opsiyonel(Ayrıca Satılır)-
Axess
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
217 339,69 TL34 679,37 TL
311 559,79 TL34 679,37 TL
48 669,84 TL34 679,37 TL
56 935,87 TL34 679,37 TL
66 017,09 TL36 102,52 TL
75 214,92 TL36 504,43 TL
84 645,00 TL37 160,00 TL
94 168,79 TL37 519,08 TL
103 804,62 TL38 046,17 TL
113 495,58 TL38 451,38 TL
123 238,05 TL38 856,58 TL
Bonus
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
217 336,39 TL34 672,78 TL
311 559,79 TL34 679,37 TL
48 669,84 TL34 679,37 TL
56 935,87 TL34 679,37 TL
66 010,50 TL36 062,99 TL
75 204,56 TL36 431,95 TL
84 600,11 TL36 800,92 TL
94 129,99 TL37 169,88 TL
103 753,88 TL37 538,85 TL
113 446,46 TL37 911,11 TL
123 190,01 TL38 280,07 TL
Maximum
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
217 339,69 TL34 679,37 TL
311 559,79 TL34 679,37 TL
48 669,84 TL34 679,37 TL
56 935,87 TL34 679,37 TL
66 025,87 TL36 155,23 TL
75 259,16 TL36 814,10 TL
84 642,94 TL37 143,53 TL
94 163,66 TL37 472,96 TL
103 813,18 TL38 131,83 TL
113 496,48 TL38 461,26 TL
123 232,56 TL38 790,69 TL
CardFinans
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
217 339,69 TL34 679,37 TL
311 559,79 TL34 679,37 TL
48 669,84 TL34 679,37 TL
56 935,87 TL34 679,37 TL
66 073,64 TL36 441,84 TL
75 273,28 TL36 912,93 TL
84 672,59 TL37 380,72 TL
94 205,76 TL37 851,81 TL
103 832,29 TL38 322,90 TL
113 526,43 TL38 790,69 TL
123 271,82 TL39 261,78 TL
World
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
217 339,69 TL34 679,37 TL
311 559,79 TL34 679,37 TL
48 669,84 TL34 679,37 TL
56 935,87 TL34 679,37 TL
65 992,38 TL35 954,28 TL
75 190,45 TL36 333,12 TL
84 590,23 TL36 721,85 TL
94 123,40 TL37 110,59 TL
103 749,93 TL37 499,32 TL
113 443,47 TL37 878,16 TL
123 188,08 TL38 257,01 TL
Paraf
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
217 339,69 TL34 679,37 TL
311 559,79 TL34 679,37 TL
48 669,84 TL34 679,37 TL
56 935,87 TL34 679,37 TL
66 020,38 TL36 122,29 TL
75 212,57 TL36 487,96 TL
84 605,88 TL36 847,04 TL
94 134,75 TL37 212,71 TL
103 757,84 TL37 578,38 TL
113 449,16 TL37 940,76 TL
123 192,20 TL38 306,43 TL
Banka AdıŞube İsmi / KoduHesap SahibiHesap NoPara BirimiIBAN
YAPI KREDİSetbaşı / 293Ramazan KOR69205828TLTR37 0006 7010 0000 0069 2058 28
GARANTİAltıparmak / 313Ramazan KOR6691369TLTR06 0006 2000 3130 0006 6913 69
İŞ BANKASISetbaşı / 2203Ramazan KOR0662285TLTR10 0006 4000 0012 2030 6622 85

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER 0538 961 96 56 WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz