Hakkımızda

REKOR MÜZİK,

1979 yılında Ramazan Kor tarafından aile mesleği olan Sol Klarnetin imalatını yapmak amacıyla kurulmuştur. Klarnet imalatıyla müzik aletleri sektörüne giren firmamız ilerleyen yıllarda klarnet imalatıyla beraber diğer müzik aletleri nin de perakende satışını yapmaya başlamıştır.1979 yılından 1997 yılına kadar imalata daha fazla ağırlık verip perakende satışı ikinci planda bırakmıştır.

1997 yılından firmamız perakende satış mağazasını daha merkezi bir konuma taşıyarak şuanda firma merkezi olan Bursa Setbaşı' ndaki adresine taşınmıştır.Setbaşında ki mağazasına taşındığında sadece 35 m2 lik bir dükkanda faaliyet gösteren firmamız aradan geçen 14 senede bu binanın içerisinde diğer işyerlerinide bünyesine katarak 350 m2 lik mağaza ve idari bölümle müşterilerine hizmet

Sürekli kendini geliştiren firmamız kurulduğunda ilk günden buyana yenilikler içerisinde olmuştur.Firmamız her geçen gün imalatını yapmış olduğu ürünleri hem geliştirmiş hem de yeni ürünlerin imalatına başlamıştır.İmalattan oluşan alt yapısıyla Türkiye genelinde.

Toptan satışını sürekli  arttıran firmamız 2005 yılında yurt dışından müzik aletleri ithalatına başlamıştır.Sürekli araştırmacı ve yenilikçi politikasıyla, satış yapmış olduğu bayilerine daima doğru,güvenilir ve karlılığı yüksek ürünler sunmuştur.

Rekor Müzik toptan satışlarında müşterilerine doğrudan ulaşmayı hedef edinerek büyük aracı ile müşterilerine ürünlerini servis edipte sıcak satış gerçekleştirmiştir.Ürünün çeşidini gün geçtikçe  arttıran firmamız artık araç ile yaptığı satışlarda ürünlerinin tamamını müşterilerine sunamadığı için Türkiye de toptan ticaretin merkezi ve sektörümüzün de dinamik bölgesi olan İstanbul-Beyoğlu-Tünel de toptan satış ofisini açmıştır.

Rekor Müzik şuanda Bursa da iki perakende satış mağazası ve idari bölümüyle , İstanbul da ise toptan satış ofisiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Değerlerimiz

  • Müşteri  memnuniyetini daima ön planda tutmak.
  • Bayilerimizle  karşılıklı kazanç elde etmek.
  • Yapmış olduğumuz işleri "SONSUZ DÜRÜSTLÜK" ilkesiyle yapmak.

Vizyonumuz

  • Verdiğimiz tüm hizmetlerle Türkiye' de sektörümüzün en iyisi olmak.
  • Ülkemizde ve yurt dışında saygın,örnek,tercih edilen bir firma olarak hizmet vermek.

Misyonumuz

  • Ürünlerimiz,hizmetlerimiz,güvenirliğimiz ,yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, firmamız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma  olmak.
  • 500 TL VE ÜZERİ -ÜCRETSİZ KARGO
  • 12 AYA VARAN -TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 Rekor Müzik. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.