KAWAI CN39R Gül Ağacı Renk Dijital Piyano

K105

Yeni ürün

KAWAI


13 780,07 TL Kredi Kartı Tek Çekim - Havale - EFT1 333,57 TL den başlayan taksitlerle

KAWAI CN39R Gül Ağacı Renk Dijital Piyano

Daha fazla detay

Bu ürün artık stokta yok

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişlerde

Yetkili Bayi

Yetkili Bayi Güvencesi ile

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

0 (224) 220 65 27

Müşteri Destek Hattı

KAWAI CN39R Gül Ağacı Renk Dijital Piyano

Tabure ve Kulaklık Hediyeli


Değeri ve performansıyla dijital piyanoda yeni bir standart

Ters-ağırlıklı mekanizmasıyla 88 tuş, çarpıcı KAWAI SK-EX ve EX konser kuyruklu piyano sesleri ve ses uzmanı Onkyo tarafından geliştirilen bir ses dağıtım sistemi ile Responsive Hammer III klavye mekanizmasıyla daha çok akustik piyano odaklı CN39, sınıfının en iyisi dokunuş ve tonlama, Bluetooth sunan ® bağlantısı ve yerleşik ders ve kaydedici özelliklerini kompakt ve zarif bir kabin içerisinde sunar.

Öne Çıkan Özellikler
Sınıfında lider Responsive Hammer III klavye sistemi
Ivory Touch ile fildişi tuş yüzeyleri, üçlü sensörlü, ters ağırlık ve let-off sistemi
Progressive Harmonic Imaging ile 88-tuş örnekleme sesler
Shigeru Kawai SK-EX ve Kawai EX kuyruklu konser piyanosu sesleri
Onkyo tarafından geliştirilen amplifikatör ve hoparlör sistemi
Entegre Bluetooth® MIDI kablosuz teknolojisi
Dahilinde klasik egzersizler ve Alfred ders kitapları
Gelişmiş derinlik ve gerçeklik için Boyutsal Kulaklık Sesi
Yüksek çözünürlüklü OLED ekranlı yan tarafta bulunan kilitlenebilir kontrol paneli
Üç farklı ahşap kaplamaya sahip çekici ve modern gövde dizaynı


Müziğinizi Birlikte Deneyimleyin
Kawai’nin en yeni CN serisi dijital piyanoları, günün her saatinde sessiz uygulama yapmanızı sağlayan gerçekçi bir tam boyutlu klavye, güzel kuyruklu piyano sesleri ve kulaklık çıkışları sunar. Bu uygun fiyatlı cihazlar aynı zamanda ailedeki herkes için uygun çeşitli ilham verici özellikler sunar ve her odayı tamamlayacak çekici gövde tasarımlarına sahiptir. Kawai'den yeni CN serisi ile birlikte müzik deneyimi yaşayın.

Kuyruklu Piyano Tuş Hissiyatı Responsive Hammer III Klavye Mekanizması
CN39’un sınıf lideri Responsive Hammer III klavye mekanizması, akustik bir kuyruklu piyanonun eşsiz dokunuşlarını ve gerçekçi hareketini, pürüzsüz ve doğal bir piyano çalma deneyimi sunan ağır, yaysız mekanizma tasarımıyla yeniden yaratıyor. Cihazın üçlü sensörlü tuş algılama sistemi duyarlılığı ve doğruluğu arttırırken, hareket düzeneğindeki yapısal takviyeler, staccato ve fortissimo geçişleri sırasında gürültüyü ve tuşların salınımı en aza indirmeye yardımcı olur.

Klavyenin ağırlığı, akustik piyanonun daha ağır bas tellerinin çekiçlerini ve daha hafif tiz tellerin çekiçlerini yansıtmak için uygun şekilde derecelendirilirken, let-off simülasyonu bir kuyruklu piyanonun tuşlarını yumuşakça çalarken hissedilen “çentik” hissini yeniden yaratır. Bu önemli özellikler, seçici piyanistlerin genişleyen repertuarlarını güvenle uygulamalarını sağlar ve en iyi akustik piyanoları kullanmaları istendiğinde hoş olmayan sürprizlerin olmamasını sağlar.


Ters Ağırlıklı Geleneksel 88-Tuş
Kademeli olarak artan çekiç ağırlıklarına ek olarak, Responsive Hammer III klavye mekanizması ayrıca her siyah ve beyaz tuşa gömülü ters ağırlıkları da içeriyor. Akustik piyanoda olduğu gibi bu ince dengeli ağırlıklar, pianissimo geçişleri sırasında klavyenin dokunuşunu hafifletmeye yardımcı olurken, sert çalımlarda daha fazla alt nüans hissi katar.

Üç Sensörlü Tuş Algılaması
Responsive Hammer III klavye mekanizması, gelişmiş çalım gerçekliği için doğru bir üç sensörlü tuş algılama sistemi kullanmaktadır.

Eklenen üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar tekrar basıldığında yanıt verme yeteneğini geliştirir ve birçok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye mekanizmalarından farklı olarak, tek bir notanın sesini, önceki tonu kaybolmadan yavaş yavaş katmanlı hale getirir.
Ek olarak Kawai'nin mekanizma teknolojisi, piyano seslerinin serbest bırakma karakterini etkileyen ve staccato ile legato çalma arasında daha fazla ifade alanı sağlayan her bir tuşun kaldırılma hızını da izler.


Fildişi Hissiyatlı Tuş Yüzeyleri
Etkileyici CN39, Kawai’nin son derece beğenilen Ivory Feel tuş yüzeylerine standart olarak sahiptir. Bu ince dokulu malzeme, çalım kontrolüne yardımcı olmak için parmak uçlarında terlemeyi ve yağları nazikçe emer ve pürüzsüz fakat kaygan olmayan doğal, mat bir yüzeye sahiptir.
Ayrıca, bu nem, yüzeye nüfuz eden kir veya yağ olmadan emilir, böylece tuşların sadece nemli bir bez kullanılarak kolayca silinmesini sağlar.


Let-Off Simülasyonu
Sınıfındaki en geleneksel dijital piyano klavye mekanizması olan Responsive Hammer III, akustik piyano mekanizmalarının “Let-Off” özelliğini bile yeniden üretiyor.
Bu ince “çentik” hissi, bir kuyruklu piyanonun tuşlarını çok nazikçe çalarken hissedilir ve deneyimli piyanistler tarafından pianissimo vuruşları çalarken kontrol edilmesine yardımcı olmak için kullanılabilir.


Bir Kuyruklu Piyanonun Sesi Dünya Standartlarında İki Enstrüman
 “Japonya'nın ilk piyanoları” olarak ün kazanan Shigeru Kawai enstrümanları, dünyanın her yerindeki konser salonlarının ve müzik kurumlarının sahnelerini süslüyor ve olağanüstü ton netliği ve olağanüstü dinamik aralıkları için ödüllendiriliyor.
CN39 amiral gemisi Shigeru Kawai SK-EX konser piyanosunun görkemli tonunu yakalar. Bu eşsiz enstrüman, Japonya, Ryuyo'daki Shigeru Kawai Piyano Araştırma Laboratuvarı'nda Usta Piyano işçileri tarafından el yapımıdır ve sınıfındaki en iyi enstrümanlardan biri olarak kabul edilir.
Ek olarak CN39, Kawai’nin, Chopin, Tchaikovsky ve Rubinstein uluslararası piyano yarışmalarında olduğu gibi prestijli etkinliklerde profesyonel piyanistler tarafından seçilen, çok beğenilen EX konseri kuyruklu piyanonun kendine özgü sesine de sahiptir.
Hem SK-EX hem de EX, dijital piyano ton kalitesinde yeni bir standart oluşturmak ve müzisyenlerin her birinin zıt özelliklerini takdir etmelerini sağlamak için gelişmiş Harmonic Imaging ™ ses teknolojisi kullanılarak tam 88 tuş örnekleme ile tam anlamıyla tekrar üretilir.


88 Tuşlu Stereo Piyano Örneklemesi
SK-EX ve EX konser piyanolarının zengin ve etkileyici sesi, CN39'ün merkezindedir. Bu birinci sınıf enstrümanların 88 tuşunun tamamı titizlikle kaydedilir, analiz edilir ve yüksek kalitede dijital dalga formları olarak doğru şekilde üretilir. 
Her tuşun bu şekilde ayrı ayrı kaydedilmesi - aynı tonun birkaç farklı nota üzerine gerilmesi yerine - büyük piyanoların eşsiz harmonik karakterini korur ve CN39'ün ağırlıklı tuşlarından herhangi birini çalarken duyulan sesin orijinal akustik kuyruklu piyanoya sadakatli bir temsili olduğunu garanti eder.


Harmonic Imaging Teknolojisi
İyi bir piyanoyu çalarken, klavyeye uygulanan basınç miktarı yalnızca üretilen sesin yüksekliğini değil, aynı zamanda her notanın benzersiz ton karakterini de etkiler. Bu nedenle, her kuyruklu piyanonun gerçekçi bir akustik portresini oluşturmak için, her bir tuş tek tek kaydedilmez, aynı zamanda yumuşak pianissimo’dan, şiddetli fortissimo’ya kadar değişen çok çeşitli ses seviyelerinde de kaydedilir.
CN39, Kawai’nin tescilli Progressive Harmonic Imaging örnekleme teknolojisini kullanarak, klavye boyunca ve tüm dinamik aralık boyunca yumuşak ton geçişleri sağlamak için oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunuyor.


Kişiselleştirilebilen Piyano Ayarları
İyi bir akustik piyanonun en iyisini ortaya çıkarmak için deneyimli bir piyano teknisyeninin bilgisi ve becerisi çok önemlidir. Her notayı ayarlamanın yanı sıra, teknisyen enstrümanın gerçekten şarkı söylemesini sağlayan sayısız düzenleme ve ses ayarlamaları da yapar.

CN39’nun Sanal Teknisyeni ‘Akıllı Mod’, farklı müzik tarzlarına uyması için kuyruklu piyanonun çeşitli özelliklerini akıllı bir şekilde ayarlayan 10 adetlik önceden ayarlanmış konfigürasyonla dijital olarak simüle eder.
Daha fazla esneklik için, Gelişmiş Mod, çalıcılara özel Virtual Technician iPad uygulamasını kullanarak dokunuş ağırlığını ve ses ayarlamaları yapma, çekiç ve tuşları serbest bırakma seslerini düzenleme, ince akort ve damper rezonansları ayarlama imkanı verir.


Premium Ses Teknolojileri, Onkyo Tarafından Desteklenmektedir
Japonya'nın önde gelen birinci sınıf ses ekipmanları üreticilerinden Onkyo ile birlikte geliştirilen CN39, yepyeni bir anakart ve hoparlör sistemi tasarımına sahiptir. Bu birinci sınıf bileşenler, sınıfının en iyi ses kalitesini sağlamak için birleşerek, son derece zengin ve net bir ses üretiyor.

Onkyo Tarafından Tasarlanmış Ses Sistemi
CN39 anakartı ve ses işlemcisi, hassas sinyal dönüşümü ve optimum ses kalitesi için tasarlanmıştır. Onkyo’nun birinci sınıf ses bileşenlerini üretmedeki rakipsiz bilgi ve deneyimi, minimum ses bozulmasıyla net ve yüksek kalitede ses sağlar.

Üst Sınıf Onkyo Hoparlör Sürücüleri
CN39’nun üstün kaliteli Onkyo hoparlör sürücüleri, düz frekans tepkisi ve ultra düşük bozulma özellikleri nedeniyle seçildi ve orijinal Shigeru Kawai SK-EX konser piyanosunun en doğru şekilde üretilmesini sağladı.

Yüksek Performanslı 4 Hoparlör Çıkış Sistemi
Fiyat aralığında rakipsiz olan CN39'un yüksek performanslı 4 hoparlörlü çıkış sistemi, bir akustik piyanonun harmonik spektrumunu üretmek için tasarlanmıştır. Düşük aralıktaki frekanslar cihazın altından iletilirken, orta ve yüksek frekanslar üste monte edilmiş hoparlörler aracılığıyla dışarıya doğru yansıtılır ve böylece bir kuyruklu piyanonun ses projeksiyonunu yakından yansıtan geniş bir ton elde edilir.

Dijital Piyano Çeşitliliği Rahatlık ve Esneklik
Sınıfının lideri Responsive Hammer III klavye mekanizması ve Progressive Harmonic Imaging piyano sesleriyle tamamlayan CN39, müzikal eğlenceyi daha da artıran çeşitli kullanışlı dijital özellikler de sunar.
Farklı enstrüman sesleri, yerleşik ders şarkıları ve kayıt  çaldırma performanslarını seçme seçenekleri, akıllı cihazlara kablosuz olarak bağlanmak için yerleşik Bluetooth® işlevine sahip yan paneldeki kontrol, erişilebilen özelliklerden sadece birkaçıdır.


Ek Sesler ve Çalma Modları
CN39 modelinde güzel akustik piyano seslerini tamamlayan elektrik piyanolardan drawbar veya kilise orglarına, yaylılardan insan koro sesleri ve synth pedlerine kadar, müzisyenleri performanslarına daha fazla çeşitlilik katmaya davet eden mütevazı bir çok ilave ses seçeneği bulunmaktadır.
Ayrıca, dual çalma modu kuyruklu piyano ve yaylı sesleri gibi iki farklı sesin birlikte çalınmasına izin verirken, Dört El modu klavyeyi iki bağımsız 44 tuşlu bölüme ayırır. Bu özellik, özellikle öğrenme ortamlarında, öğretmen ve öğrencinin (veya öğrenci ve öğrencinin) aynı anda tek bir enstrüman kullanarak çalmasına izin verir.


Dahili Ders İşlevi
CN39’nun uygun ders işlevi, piyanist adaylarının klasikleşmiş Czerny, Burgmüller, Beyer ve Chopin etütleriyle piyano öğrenmelerini veya popüler Alfred’in Temel Piyano ders kitaplarından şarkı koleksiyonlarını öğrenmelerini sağlar.
Her etüdün  şarkının sol ve sağ el çalım bölümlerini, tamamlanan parçayı öz değerlendirme için kaydetmeden önce, zor geçişlerde mükemmel zamanlamayı ayarlamak için ayarlanabilir metronom özelliği kullanılarak ayrı ayrı uygulanabilir.

Nota sayfaları ve Alfred ders kitapları ayrı satılır.


Dahili Bluetooth® Bağlantısı
Standart USB ve MIDI bağlantı noktalarına ek olarak, CN39 dijital piyanonun desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasını sağlayan entegre Bluetooth MIDI teknolojisine de sahiptir.
Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşlendikten sonra, CN39 sahipleri geniş bir eğitim, performans ve puanlama uygulaması yelpazesiyle cihazın işlevselliğini kolayca genişletebilir. Özel olarak geliştirilmiş Kawai Sanal Teknisyen kontrol uygulaması, ek adaptörlere veya kablolara ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden çeşitli akustik piyano özelliklerini öğrenmek ve ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlar.

Bluetooth® işlevinin kullanılabilirliği, bulunduğu ülkeye bağlı olarak değişebilir.
Daha fazla bilgi için, lütfen Bluetooth MIDI Bilgi destek sayfasına bakın.


Grand Feel Pedal Sistemi
CN Serisi’nin fiyat aralığında en gerçekçi dijital piyano olarak ününü güçlendirmek adına eklenen bir özellik de Kawai’nin Grand Feel Pedal System’dir. Bu benzersiz özellik, CN39’un akustik piyano benzeyen orijinalliğini daha da artırmak için Shigeru Kawai SK-EX konser kuyruklu piyanonun amortisör, yumuşak ve sostenuto pedallarının konumunu ve bireysel ağırlıklarını doğru bir şekilde kopyalar.

Üstün Kulaklık Deneyimi
CN39’un Boyutsal Kulaklık Sesi (SHS) teknolojisi, kulaklıkla enstrümanınızı dinlerken sesinin derinliğini ve gerçekliğini artırır. Çalıcı, uzamsal konumlarını ayarlayan üç farklı akustik ön ayardan birini seçebilir, aynı zamanda uzun süre kulaklık kullanırken işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak, CN39 çalıcıların optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık tipleri (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) Seçmelerine de izin verir.

OLED Ekran ile Kullanımı Kolay Arayüz
CN39, sol el bloğunun içine düzgün bir şekilde yerleştirilmiş, kullanımı kolay bir kontrol paneline ve seçili ses, işlev veya ayar hakkında bilgi sağlayan yüksek çözünürlüklü bir OLED ekrana sahiptir.Sınıfındaki çoğu dijital piyanodan farklı olarak, CN39’ün çeşitli ses ve işlevlerinin tümü, farklı tuş kombinasyonlarını hatırlarken düğmeleri basılı tutmanıza gerek kalmadan doğrudan kontrol panelinden seçilir. Bu, çalışmayı basitleştirmeye yardımcı olur ve piyanonun ailenin en genç üyeleri tarafından da kullanılabilmesini sağlar.

Modern, Kompakt Bir Gövde İçerisinde Büyük Performans
CN39’nun modern gövde yapısında ek denge için minimalist ve ince bloklarıyla kavisli bir bacak tasarımı bulunur. Düz ön yüzü ve uzun üst paneli, enstrümana geleneksel, duvar piyanosu benzeri bir görünüm verirken, CN39’ün kompakt gövdesi 40 santimetreden daha az bir derinlik ile apartman daireleri ve diğer dar alanlar için uygundur.

Geniş, Ayarlanabilir Nota Sehpası
CN39’ün geniş nota sehpası, en iddialı müzik eserlerini barındıracak, yüksek kaliteli bir yüzeye ve çekici yuvarlak tasarıma sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Piyanoda olduğu gibi, enstrümanın müzik bölümünün görüş açısı, çalıcının çalım pozisyonuna uyacak şekilde ayarlanabilir veya notaları kaydederken veya müzikal fikirleri çizerken rahatlık için düz bir şekilde döşenebilir.

Gövde Renkleri
CN39, üç cazip gövde rengiyle sunuluyor Gül Ağacı, Saten Siyah ve Saten Beyaz, müzisyenlerin piyanolarını çeşitli modern iç mekanlarla mükemmel uyumla eşleşmelerini sağlıyor.

Gövde renkleri satıldıkları ülkelere göre değişiklik gösterebilir.


Axess
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
27 253,14 TL14 506,28 TL
34 835,43 TL14 506,28 TL
43 626,57 TL14 506,28 TL
52 901,26 TL14 506,28 TL
62 516,93 TL15 101,58 TL
72 181,39 TL15 269,70 TL
81 942,99 TL15 543,92 TL
91 743,79 TL15 694,13 TL
101 591,46 TL15 914,61 TL
111 462,19 TL16 084,10 TL
121 354,47 TL16 253,60 TL
Bonus
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
27 251,76 TL14 503,53 TL
34 835,43 TL14 506,28 TL
43 626,57 TL14 506,28 TL
52 901,26 TL14 506,28 TL
62 514,17 TL15 085,05 TL
72 177,05 TL15 239,38 TL
81 924,22 TL15 393,72 TL
91 727,56 TL15 548,06 TL
101 570,24 TL15 702,39 TL
111 441,65 TL15 858,11 TL
121 334,37 TL16 012,45 TL
Maximum
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
27 253,14 TL14 506,28 TL
34 835,43 TL14 506,28 TL
43 626,57 TL14 506,28 TL
52 901,26 TL14 506,28 TL
62 520,61 TL15 123,63 TL
72 199,89 TL15 399,23 TL
81 942,13 TL15 537,03 TL
91 741,65 TL15 674,83 TL
101 595,04 TL15 950,44 TL
111 462,57 TL16 088,24 TL
121 352,17 TL16 226,04 TL
CardFinans
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
27 253,14 TL14 506,28 TL
34 835,43 TL14 506,28 TL
43 626,57 TL14 506,28 TL
52 901,26 TL14 506,28 TL
62 540,59 TL15 243,52 TL
72 205,80 TL15 440,57 TL
81 954,53 TL15 636,25 TL
91 759,26 TL15 833,30 TL
101 603,04 TL16 030,36 TL
111 475,09 TL16 226,04 TL
121 368,59 TL16 423,09 TL
World
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
27 253,14 TL14 506,28 TL
34 835,43 TL14 506,28 TL
43 626,57 TL14 506,28 TL
52 901,26 TL14 506,28 TL
62 506,60 TL15 039,57 TL
72 171,15 TL15 198,04 TL
81 920,08 TL15 360,65 TL
91 724,81 TL15 523,25 TL
101 568,59 TL15 685,86 TL
111 440,39 TL15 844,33 TL
121 333,57 TL16 002,80 TL
Paraf
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
27 253,14 TL14 506,28 TL
34 835,43 TL14 506,28 TL
43 626,57 TL14 506,28 TL
52 901,26 TL14 506,28 TL
62 518,31 TL15 109,85 TL
72 180,40 TL15 262,81 TL
81 926,63 TL15 413,01 TL
91 729,55 TL15 565,97 TL
101 571,89 TL15 718,93 TL
111 442,77 TL15 870,51 TL
121 335,29 TL16 023,47 TL
Banka AdıŞube İsmi / KoduHesap SahibiHesap NoPara BirimiIBAN
YAPI KREDİSetbaşı / 293Ramazan KOR69205828TLTR37 0006 7010 0000 0069 2058 28
GARANTİAltıparmak / 313Ramazan KOR6691369TLTR06 0006 2000 3130 0006 6913 69
İŞ BANKASISetbaşı / 2203Ramazan KOR0662285TLTR10 0006 4000 0012 2030 6622 85

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER 0538 961 96 56 WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz