KAWAI KDP110 R Gül Ağacı Dijital Piyano

10898

Yeni ürün

KAWAI


16 010,87 TL Kredi Kartı Tek Çekim - Havale - EFT1 549,45 TL den başlayan taksitlerle

KAWAI KDP110 R DİGİTAL PİYANO

Daha fazla detay

Bu ürün artık stokta yok

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişlerde

Yetkili Bayi

Yetkili Bayi Güvencesi ile

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

0 (224) 220 65 27

Müşteri Destek Hattı

KAWAI KDP110 Gül Ağacı Dijital Piyano
(Tabure + Kulaklık Hediye)


Kawai dijital piyano kalitesine olağanüstü bir giriş
Kawai'nin dijital piyano serilerinde etkileyici bir ek olarak mütevazi KDP110'un özelikleri arasında; Responsive Hammer Compact II klavye aksiyonu, 88 tuşlu muhteşem Shigeru Kawai SK-EX Grand piyanoya ait örnek sesler, Bluetooth® uyumluluğu, USB ve MIDI bağlantıları sunmaktadır.

Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri
Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir.

SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak tanımlanabilir.


Gerçekçi Dokunuş ve Hareket
Responsive Hammer Compact II Keyboard Action

KDP110'un yeni Responsive Hammer Compact II Keyboard Action klavye mekanizması; dijital bir piyanonun, akustik bir Grand piyanonun ayırt edici dokunuşuna sahip olabilmeniz üzere geliştirildi. Oldukça beğenilen RH klavye mekanizması temel alınarak, yaysız teknolojisi ve dayanıklı yapısı ile pürüzsüz, doğal ve son derece klasik bir akustik piyano çalma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Tuş Ağırlıkları
Akustik Piyanolara Ait Tuş Ağırlıkları

Tıpkı akustik piyanolarda daha ağır bas çekiçleri ve daha hafif tiz çekiçleri kullandığı gibi, RHCII klavye mekanizmasında da çalma aralığına uygun, derecelendirilmiş farklı çekiç ağırlıkları kullanılmaktadır. Bu tür detaylar, seçici bir piyanistin bile taleplerini karşılamak için hassas tuşe kontrolünü korurken, ayrıca yüksek tuşeli pasajlarda da daha fazla istikrar sağlamaktadır.

Üçlü Sensörlü Tuş Algılama
Responsive Hammer Compact II teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır.

Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor.

Kawai'e ait Responsive Hammer Compact II teknolojisi her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.

Her Notada Doğru Karakter 88 Tuş Hassasiyeti
Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan KDP110, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, KDP110 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.

Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi
İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir.

KDP110'da, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.

Gerçekçi Yankılanma
KDP110'un güçlü dijital efekt motoru sayesinde bir resital odasının, canlı sahnenin veya konser salonunun akustik ortamını dijital piyanolara yansıtan, ek yansıtma efektleri ile piyanonun temel sesleri daha da geliştirilir ve performanslar mükemmel bir şekilde hayata geçirilmektedir.

Sonuç; nefes kesen gerçekçilik, özgünlük sağlayan zengin ve canlı piyano tonu!

Bir Dijital Piyanonun Çeşitliliği
Uygunluk & Esneklik

Zarif KDP110, klasik klavye dokunuşunu ve zengin Grand piyano seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.

Dahili Ders Fonksiyonu
KDP110'un kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır.

Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.

Ek Sesler ve Çalma Modları
Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan KDP110 ayrıca dijital piyanolar, organlar, harpsichord, vibraphone ve telli çalgılar gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri de sunar.

İkili çalma modu ile yaratıcılığı ortaya çıkaracak daha karmaşık bir ses elde edebilmek için akustik piyano sesi ile telli çalgılar gibi birbirinden farklı iki ses türünün birlikte çalınmasına izin verir.

Üstün Kulaklık Deneyimi
KDP110'un Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi, kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırmaktadır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilir, bu sayede de uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğunuzu azaltabilirsiniz.

Buna ek olarak, KDP110, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlamaktadır.

Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi
Fiyat aralıkları göz önünde bulundurulduğunda KDP110'un en gerçekçi dijital piyanardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, KDP110'un akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalayarak, yansıtmaktadır.

Bağlantı Seçenekleri
KDP110, bir USB-MIDI bağlantı noktası ve standart MIDI Giriş/Çıkış jakları ile kompozisyonları notalaştırabilmek için bir bilgisayara bağlanmasına veya synthesiser'lar ve çalışma istasyonları gibi diğer MIDI aygıtlarıyla bağlantı kurmasına izin vermektedir.

Dahası, çift kulaklık girişi sayesinde aynı anda öğretmen ve öğrencinin birlikte sessiz çalışmasını veya iki piyanistin aynı anda tek bir enstrüman kullanarak çalışmasını sağlamaktadır.

Entegre Bluetooth® Bağlantısı
USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak KDP110, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir.

Telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra KDP110 sahipleri, cihazın işlevselliğini çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı Kawai'nin Virtual Technician uygulaması, ek olarak bir adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan, dokunmatik arayüzden öğrenmeyi ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.

Enerji Tasarrufu
KDP110, önceki modellere kıyasla elektrik tüketimini %60'ın altına düşüren enerji verimliliği içeren bileşenleri kullanır. Ayrıca, cihazın isteğe bağlı güç tasarrufu özelliği, belirli bir hareketsizlik süresinin ardından piyanoyu otomatik olarak kapatarak, gereksiz enerji kullanımını önleyebilmektedir.

Teknik özellikler
Klavye
88 Tuş

Mekanizma
Responsive Hammer Compact II (RHC II)
Sınıf ağırlıklı çekiçler
Mat tuş yüzeyleri
Üçlü sensör çekici tespiti

Pedal
Fe Grand Feel Pedal Sistemi
Damper (Yarım Pedal Desteği ile)
Yumuşak
Sostenuto

Piyano Sound
 Harmonik Görüntüleme (HI)
88 Tuşlu Stereo Örnekleme
SK-EX kayıt
192 nota maksimum polifoni

Piyano Rezonansı
Damper Rezonansı

Piyano Ayarı
Techn Sanal Teknisyen (13 Teknik , Sanal Teknisyen Uygulaması ile)
Dokunma Eğrisi (Kullanıcı Dokunma Eğrisi dahil)
Seslendirme 
Damper Rezonansı 
Anahtarlama Etkisi
Geri Gürültü
Çekiç Gecikmesi
Topboard Simülasyonu 
Bozulma Süresi
Minimum Dokunma
Streç Ayarlama 
Mizaç 
Mizaç Tuşu
Yarım Pedal Ayarı
Yumuşak Pedal Derinliği

Sanal Teknisyen Akıllı Modu (10 ayar)

Ses Sayısı
15 Ses

Yankı
6 Tür

Parlaklık


Diğer Etkiler
 -

Hoparlörler
12 cm x 2

Çıkış Gücü
40 W (20 W × 2)

Kulaklık Geliştirmeleri
Mekansal Kulaklık Ses
Kulaklık Tipi

Ekran
 -
Anahtar kapağı 
Sürgü tipi

Müzik Dİnleme
Katlanabilir tipi

Temel fonksiyonlar
İkili
Bölünmüş
Dört El
Transpose

Dahili Şarkılar
Ses Demosu
15 şarkı
Piyano müziği
 -
Konser Büyü
40 şarkı

Ders Şarkıları
Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100) Çekçe
30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Kitabı Seviye 1A
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Seviyesi 1B

Dahili Kaydedici
Toplam hafıza
yaklaşık 10.000 not
3 şarkı
Parçalar
1 parça

Metronom
Zaman İmzaları
1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8
Davul Ritimleri 
 -
Bluetooth *
Bluetooth (Ver. 4.1; GATT uyumlu)
Bluetooth Düşük Enerji MIDI Özelliği ile uyumlu

USB Ses Kaydedici
Kayıt / Kayıt İzleme
 -
Diğer fonksiyonlar
 -

Uygulama İşlevleri
Sanal Teknisyen uygulaması (iPad), Ses Müzesi uygulaması (iPhone / iPad)

Konnektör Jakları
Kulaklık
1 x 1/4 ", 1 x 1/8" Stereo jakları
MIDI
MIDI GİRİŞ, MIDI ÇIKIŞ, Bluetooth MIDI *
Hat çıkışı
 -
Satır
 -
Host için USB
✔ 
Aygıttan USB'ye
 -
Diğerleri
 -

Güç tüketimi
11 W

Güç
Güç kablosu
AC Adaptörü

Tabure
Sabit yükseklik veya yükseklik ayarlı tezgah *
 -
Kulaklık
Kulaklık kancası

Nota
 -

Ölçüler
Genişlik: 136 cm (53 1/2 ")
Derinlik: 40,5 cm (16 ")
Yükseklik: 85 cm (33 1/2 ") [müzik dinlenmeli]

Ağırlık
39 kg (86 lbs.)

Renk
Gül Ağacı

Diğerleri
Garanti Kartı *
Kullanım Kılavuzu


Axess
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
28 427,32 TL16 854,65 TL
35 618,22 TL16 854,65 TL
44 213,66 TL16 854,65 TL
53 370,93 TL16 854,65 TL
62 924,39 TL17 546,32 TL
72 534,52 TL17 741,65 TL
82 257,53 TL18 060,27 TL
92 026,09 TL18 234,78 TL
101 849,10 TL18 490,96 TL
111 698,90 TL18 687,89 TL
121 573,74 TL18 884,83 TL
Bonus
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
28 425,72 TL16 851,45 TL
35 618,22 TL16 854,65 TL
44 213,66 TL16 854,65 TL
53 370,93 TL16 854,65 TL
62 921,18 TL17 527,10 TL
72 529,49 TL17 706,43 TL
82 235,72 TL17 885,75 TL
92 007,23 TL18 065,07 TL
101 824,44 TL18 244,39 TL
111 675,03 TL18 425,31 TL
121 550,39 TL18 604,64 TL
Maximum
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
28 427,32 TL16 854,65 TL
35 618,22 TL16 854,65 TL
44 213,66 TL16 854,65 TL
53 370,93 TL16 854,65 TL
62 928,66 TL17 571,93 TL
72 556,02 TL17 892,15 TL
82 256,53 TL18 052,26 TL
92 023,60 TL18 212,37 TL
101 853,26 TL18 532,59 TL
111 699,34 TL18 692,70 TL
121 571,07 TL18 852,80 TL
CardFinans
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
28 427,32 TL16 854,65 TL
35 618,22 TL16 854,65 TL
44 213,66 TL16 854,65 TL
53 370,93 TL16 854,65 TL
62 951,87 TL17 711,23 TL
72 562,88 TL17 940,18 TL
82 270,94 TL18 167,54 TL
92 044,05 TL18 396,49 TL
101 862,54 TL18 625,45 TL
111 713,89 TL18 852,80 TL
121 590,15 TL19 081,76 TL
World
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
28 427,32 TL16 854,65 TL
35 618,22 TL16 854,65 TL
44 213,66 TL16 854,65 TL
53 370,93 TL16 854,65 TL
62 912,38 TL17 474,27 TL
72 522,63 TL17 658,39 TL
82 230,92 TL17 847,32 TL
92 004,03 TL18 036,25 TL
101 822,52 TL18 225,18 TL
111 673,57 TL18 409,30 TL
121 549,45 TL18 593,43 TL
Paraf
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
28 427,32 TL16 854,65 TL
35 618,22 TL16 854,65 TL
44 213,66 TL16 854,65 TL
53 370,93 TL16 854,65 TL
62 925,99 TL17 555,92 TL
72 533,38 TL17 733,64 TL
82 238,52 TL17 908,16 TL
92 009,54 TL18 085,88 TL
101 826,36 TL18 263,60 TL
111 676,34 TL18 439,72 TL
121 551,45 TL18 617,44 TL
Banka AdıŞube İsmi / KoduHesap SahibiHesap NoPara BirimiIBAN
YAPI KREDİSetbaşı / 293Ramazan KOR69205828TLTR37 0006 7010 0000 0069 2058 28
GARANTİAltıparmak / 313Ramazan KOR6691369TLTR06 0006 2000 3130 0006 6913 69
İŞ BANKASISetbaşı / 2203Ramazan KOR0662285TLTR10 0006 4000 0012 2030 6622 85

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER 0538 961 96 56 WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz