• Yeni

ROLAND TD-1K - V-Drums Elektronik Davul Seti

Stok No9596
Barkod761294506059

27.834,95

-
+
Favorilere Ekle
VAR
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo
 • Ücretsiz Kargo
  500 ₺ VE ÜZERİ
 • Taksit Seçenekleri
  12 AYA VARAN
 • Orijinal Ürün
 • Yetkili Satıcı
 • Güvenli Alışveriş

Egzersiz, Eğitim ve Eğlence için V-Drums Kalitesi


Roland’ın V-Drums serisi elektronik davullarının dünyanın en popüler olmasının bir sebebi var, çünkü onlar en iyileri... Üstün sesleri, geleneksel hissiyatı sağlamlıkla harmanlayan V-Drums serileri üst düzey performanslarının yanında, her üç senede bir geliştirilen elektronik davullar olmuştur. Kompakt yapılı TD-1K modeli, V-Drums serilerinden devraldığı kalitesi ve az yer kaplayan yapısı ile sizin tüm isteklerinize ayak uyduracaktır.

 

Evde davul çalma keyfini sürmek isteyen herkes için ideal TD-1K, tüm müzik tarzlarına göre uyum sağlayabilecek geniş seçenekli davul ve perküsyon kitlerinin yanında bunlara ek olarak, dahilinde bulunan eğitim ve kayıt fonksiyonları ile becerinizi geliştirmek ve çalım tekniklerinizi kontrol edebilmek için kullanılabilir. Ayrıca Roland TD-1K kullanıcısı olarak sadece heyecanlı bir müzikal yolculuğa başlamayacaksınız. Geniş V-Drums ailesine katılarak dünyanın en iyi davulcu ve perküsyoncularının olduğu bir grubun üyesi olacaksınız.

 

 

TEMEL ÖZELLİKLER

 

 • Başlangıç seviyesi davulda Roland'ın alkışlanan ve beğenilen V-Drums sesleri ve performansları
 • Etkileyici 15 farklı davul kiti ile her müzik stilinde davul çalmanın keyfi
 • Zil susturma, ileri seviye hi-hat çalım teknikleri ve daha fazlası gibi tüm temel akustik davul tekniklerini destekler.
 • Dahili metronom, kayıt ve Coach fonksiyonu ile çalım becerinizi geliştirir.
 • Mix In girişinden bağlayacağınız medya çalıcılar, akıllı telefonlarınız veya dahilindeki şarkı hafızasındaki şarkılar ile beraber çalarak egzersiz yapabilirsiniz.
 • Tokmaksız kick pedalının düşük gürültüsü ile kimseyi rahatsız etmeden evinizde egzersiz yapabilirsiniz.
 • Az yer kaplayan, ergonomik dizaynı ve stil sahibi görüntüsü ile evinizin her odasına uyum sağlayabilir.
 • Sağlam davul sehpası ile çocuklardan yetişkinlere kadar her davulcu için çabukça ve kolayca yükseklik ayarlayabilirsiniz.
 • Genişleyecek olan performanslarınıza bağlı olarak, OP-TD1C ilave crash zili, KT-10 veya KD-9 kick pad'i gibi ürünler ile davul kitinizi genişletebilirsiniz.
 • DT-1 Drum Tutor, V-Drums Friend Jam ve diğer popüler bilgisayar müzik yazılımlarında kullanmak için USB-MIDI fonksiyonları
 • Sezgisel kullanıcı arayüzü ile kolay kullanım

 

 

 

 

Her Müzik Tarzında Çalmak için 15 Farklı Davul Seti


Bir müzik tarzında akustik davul çalmak istiyorsanız ona göre bir setup kurmanız gereklidir ve sonuç olarak sadece bir tek tipte sound ile çalabilirsiniz. Fakat bu durum TD-1K için geçerli değildir. Dahilindeki 15 kaliteli davul kiti sayesinde istediğiniz zaman rock'tan ve blues'dan jazz'a, tüm dünya müziklerine kadar her tarzda müziği sadece tek bir düğmeye dokunarak çalabilirsiniz. Bir egzersizde rock çalarken alt seslerin güçlü olduğu bir sesle çalarken, tek bir tuşla hızlıca favori kitinize geçerek sound'unuzu değiştirebilirsiniz. Her bir kit akustik elektronik kitler gibi reaksiyon vererek, tek bir kompakt enstrümanda geniş bir aralıkta çeşitlilikler sunar.

 

 

Tepkimeli Padler ve Ziller ile Geleneksel Çalım Tekniklerinizi Geliştirin


Bazı davulcular akustik çalan meslektaşları gibi çalamayacaklarını düşünerek elektronik davuldan çekinirler. Roland TD-1K ile buna endişe etmenize gerek yoktur. Geleneksel akustik çalım tekniklerini tamamen destekleyen TD-1K, özellikle yeni başlayanların doğru öğrenmesine yönelik dizayn edilmiştir. Her bir davul kit sesleri geniş bir dinamik aralıkta sunulur. Diğer tipik giriş seviyesi davulların aksine TD-1K; zil tutma, zil göbeği ve kenarı sesleri dahil olmak üzere tüm TD serisi ve V-Drums modüllerinin avantajlı ve etkileyici özelliklerini barındırır. Hi-hat seslerinin nüans reaksiyonları tamamen sizin ayaklarınıza bağlıdır ve bu da çalım kişiliğinizi ve karakterinizi getirir. İyi bir davul mu hissetmek istiyorsunuz, işte TD-1K tam size göre.

 

 

 

 

Dahili Eğitim Fonksiyonları Davula Motive Kalmanıza ve Eğlenceli Bir Öğrenim Görmenize Yarar


TD-1K içerisinde bulunan keyifli fonksiyonları eğitiminizi destekler, kendi kendinize bir eğitmen gibi davul çalmayı öğretebilirsiniz. Eğitmen fonksiyonları ile normal bir şekilde çalışarak, çok basit bir şekilde becerinizi ve çalımınızı parlatabilirsiniz. Sadece bu kitin sizin canlı bir davul öğretmeniniz olduğunu ya da altyapılarınızı çalan bir grubunuz olduğunu, eğitim özellikleriyle dolu tekniklerinizi geliştiren, sizi motive eden ve egzersiz zamanlarınızda size yardımcı olan bir arkadaşınız gibi düşünmeniz yeterlidir. Dahilindeki metronomuna eşlik ile çalarak zamanlamanızı daha sıkılaştırın ve Coach modu ile temel hızınızı, dengenizi ve dayanıklılığınızı geliştirin. Ses modülü içerisindeki şarkılar ile ilk grubunuzla birlikte şarkı çalmaya hazır olun veya akıllı telefon/medya çalıcınızı Mix In girişinden bağlayarak favori şarkılarınıza eşlik edin. Dahilindeki kayıt fonksiyonu ile hızlı bir biçimde çalımlarınızı kayıt altına alacak ve daha sonra dinleyerek değerlendirebilecek, yeni ataklar ve groove'lar yaratabileceksiniz.

 

 

Kulaklık ile Evinizde Sessiz Egzersiz Yapın


Geleneksel akustik davullar çok yüksek seslidirler. Onlar ile evinizde çalmak belki size eğlenceli gelebilir fakat; çevrenizdeki herkes için problem olacaktır. Daha sessiz bir kullanım elektronik davulların en büyük avantajıdır ve Roland TD-1K'nın daha da sessiz olmasının sebebi ses modülü üzerindeki kulaklık çıkışı ve gürültüsü daha da düşürülmüş trampet, zil ve tom padleridir. Birçok elektronik davulların kick pade vuran pedallarından gürültü çıkmaktadır ve TD-1K özel dizayn edilen kick pedalında gürültüsü düşürülerek dizayn edilmiştir. Alternatif olarak kick ve hi-hat pedalı altında kullanabileceğiniz NE-10 Noise Eater ünitesi diğer odalara ses gürültüsünün gitmesini engeller.

 

 

 

 

Egzersiz Alanınıza da Çalım Tarzınıza da Uyar


Evinize hiç kocaman ölçüleri ile bir akustik davul yerleştirdiğinizi düşünebiliyor musunuz? Belki de üst katınızdaki bir odayı tamamen veya yaşam odanızın büyük bir kısmını kaybedeceksiniz. Az yer kaplayan TD-1K daha pratik seçimler ile dar yaşam alanlarına uyabilecek stil sahibi ve modern görünümüyle evinize mükemmel uyum sağlayacaktır. İlave fonksiyonları ile sağlam ve ergonomik davul standı çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin davul oturuş pozisyonuna göre kolayca ayarlanabilmektedir. Buna ek olarak, çalım stiliniz ve konforunuza göre trampet ve her bir zil istediğiniz açıda ayarlanabilir. TD-1K öğrenciler için mükemmel olmasının yanında, deneyimli davulcular için evde egzersiz yapmak veya sahne arkasında ısınma egzersizleri için ideal bir yardımcıdır.

 

 

 

 

Çalımınızı Geliştirecek Davul Seti


Satın alacağınız bir davul seti size sadece kutudan çıktığı haliyle hizmet etmemelidir. Roland TD-1K çalımınızın gelişimine bağlı olarak opsiyon olarak satın alacağınız ilave parçaları ile davul setinizi genişletme imkanı da sunmaktadır. OP-TD1C ilave zil padi ile setinize ilave zil ekleyebilir veya içerisindeki standart kick pedalının haricinde KT-10 veya KD-9 gibi modeller ile daha üst model kick hissiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca NE-10 Noise Eater ürünü ile pedallarınızın sesini diğer odalara geçmeyecek şekilde azaltabilirsiniz. TDM-3 davul matını davulunuzun altına sererek çalım esnasında setinizin kaymamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca PM-03 kişisel monitör ile kulaklık haricinde çalmak istediğinizde güçlü bir stereo sound ile performansınızı sergileyebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir USB Kablosu ile Bilgisayarınıza Kayıt Yapın


TD-1K sadece kendi başınıza eğlence için çalmanız üzere dizayn edilmemiştir. Bunun yanında bilgisayarınız ile beraber müzik yapmanızı sağlayacak mükemmel yolları sunmaktadır. Dahilindeki USB-MIDI arayüzü sayesinde, sadece bir USB kablosu ile başka hiçbir donanıma gerek kalmadan bilgisayarınızdaki müzik yazılımları ile bağlantı kurabilir. Belki de performanslarınızı kayıt programları temelinde bilgisayarınıza aktarmak isteyebilirsiniz, son baş yapıtınızın davullarının canlı çalım hissinde olmasını isteyebilirsiniz. Belki de Roland'ın ücretsiz V-Drums Friend Jam serisi uygulamalar ile eşlik kanallarına çalmak, egzersiz yapmak ve V-Drums kullanıcılarının dünyasına giriş yapmak isteyebilirsiniz. Daha derin ve detaylı bir eğitimi, güçlü DT-1 Drum Tutor yazılımı ile sağlayabilir, nota eğitiminizi ve temel davul tekniklerini eğlenceli ve daha dinamik bir platformda sağlayabilirsiniz. Hangi şekilde kullanırsanız kullanın, TD-1K sizi istediğiniz noktaya ulaştıracaktır.

 

 

 

 

Basit Birkaç İşlem ile Hemen Çalmaya Başlayın...


Eğer elektronik davulların çok karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, bizce yeniden bir düşünün! TD-1K'yı kullanarak çok basitçe istediğiniz tonlara ulaşacaksınız. Gayet açık ve anlaşılır ön paneli ile tüm fonksiyonlara kolayca ve hızlıca ulaşabilecek, metronom veya tempo gibi yardımcılarınızı LED ekranı üzerinde görebileceksiniz.

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

KİT İÇERİĞİ

Perküsyon Ses Modülü: TD-1

Trampet

Tom x 3

Crash

Ride

Hi-hat

Kick pedal

Hi-hat pedalı

Davul Setleri

15

Coach (Eğitim) Özelliği

10:
Time Check (Easy)
Time Check (Hard)
Change-up
Auto Up/Down
Quiet Count
Tempo Check (Easy)
Tempo Check (Hard)
Stroke Balance
Timer
Recording

Şarkılar

15

Metronom

Rhythm Type (5 types)
Sounds (8 types)
Volume (10 levels)

Ekran

7 segment, 3 karakter (LED)

Bağlantılar

OUTPUT/PHONES jack: Stereo minyatür fono tip
MIX IN jack: Stereo minyatür fono tip
USB COMPUTER bağlantısı: USB tip B
TRIGGER INPUT bağlantıları: DB-25 tip (Kick, Trampet, Tom 1, Tom 2, Tom 3, Hi-hat, Crash 1, Crash 2, Ride, Hi-hat kontrol)

Arayüz

USB (USB-MIDI)

Güç Ünitesi

AC adaptör

Akım Gücü

150 mA

Aksesuarlar

Özel Bağlantı Kablosu
AC adaptör

Opsiyonlar (ayrı satılır)

Zil: OP-TD1C
Kick: KD-9, KT-10
Kişisel Davul Monitörü: PM-03
V-Drums Halısı: TDM-3

ÖLÇÜLER ve AĞIRLIK

 

Genişlik

800 mm
31-1/2 inç

Derinlik

700 mm
27-9/16 inç

Yükseklik

1150 mm
45-5/16 inç

Ağırlık

11.4 kg
25 lbs. 3 oz.

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.753,92 29.507,83
3 10.009,45 30.028,34
4 7.637,22 30.548,86
5 6.317,42 31.587,10
6 5.264,52 31.587,10
7 4.586,80 32.107,61
8 4.078,52 32.628,13
9 3.683,18 33.148,64
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.753,92 29.507,83
3 10.009,45 30.028,34
4 7.637,22 30.548,86
5 6.317,42 31.587,10
6 5.264,52 31.587,10
7 4.586,80 32.107,61
8 4.078,52 32.628,13
9 3.683,18 33.148,64
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.753,92 29.507,83
3 10.009,45 30.028,34
4 7.637,22 30.548,86
5 6.317,42 31.587,10
6 5.264,52 31.587,10
7 4.586,80 32.107,61
8 4.078,52 32.628,13
9 3.683,18 33.148,64
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.753,92 29.507,83
3 10.009,45 30.028,34
4 7.637,22 30.548,86
5 6.317,42 31.587,10
6 5.264,52 31.587,10
7 4.586,80 32.107,61
8 4.078,52 32.628,13
9 3.683,18 33.148,64
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.714,95 29.429,89
3 9.938,93 29.816,80
4 7.546,06 30.184,22
5 6.120,35 30.601,74
6 5.164,78 30.988,65
7 4.486,60 31.406,17
8 3.969,96 31.759,68
9 3.576,79 32.191,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.753,92 29.507,83
3 10.009,45 30.028,34
4 7.637,22 30.548,86
5 6.317,42 31.587,10
6 5.264,52 31.587,10
7 4.586,80 32.107,61
8 4.078,52 32.628,13
9 3.683,18 33.148,64
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.721,91 29.443,81
3 9.986,25 29.958,76
4 7.618,43 30.473,70
5 6.198,29 30.991,43
6 5.251,06 31.506,38
7 4.574,48 32.021,33
8 4.067,38 32.539,06
9 3.672,67 33.054,00
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27.834,95 27.834,95
2 14.753,92 29.507,83
3 10.009,45 30.028,34
4 7.637,22 30.548,86
5 6.317,98 31.589,88
6 5.264,98 31.589,88
7 4.587,20 32.110,40
8 4.078,86 32.630,91
9 3.683,49 33.151,43

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler
 • 500 TL VE ÜZERİ -ÜCRETSİZ KARGO
 • 12 AYA VARAN -TAKSİT SEÇENEKLERİ
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 Rekor Müzik. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.