• Yeni

KAWAI CN201B SİYAH DIGITAL PİYANO

Stok NoK239
Barkod20220351

51.600,00

-
+
Favorilere Ekle
VAR
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo
 • Ücretsiz Kargo
  500 ₺ VE ÜZERİ
 • Taksit Seçenekleri
  12 AYA VARAN
 • Orijinal Ürün
 • Yetkili Satıcı
 • Güvenli Alışveriş

Kawai CN201: Dijital Piyanoda Yeni Standart

Piyanistlerin tercihi Responsive Hammer III klavye mekanizması ile ünlü SK-EX, SK-5 ve EX model kuyruklu piyanoların eşsiz seslerini bir araya getiren, Bluetooth® bağlantısı ve en yeni aplikasyonlarla uyumlu çalışma özelliğiyle dijital piyanoda yeni standardı belirleyen Kawai CN201, karşınızda.

Kuyruklu Piyano Tuş Hissiyatına Sahip Klavye Mekanizması

Yenilenen Responsive Hammer III klavye mekanizması, bir kuyruklu piyanonun eşsiz dokunuşunu yansıtmak için tasarlanmıştır. Cihazın üçlü sensörlü tuş algılama sistemi duyarlılığı ve doğruluğu arttırırken, hareket düzeneğindeki yapısal takviyeler, staccato ve fortissimo geçişleri sırasında gürültüyü ve tuşların salınımı en aza indirmeye yardımcı olur.
  
Klavyenin ağırlığı, akustik piyanonun daha ağır bas tellerinin çekiçlerini ve daha hafif tiz tellerin çekiçlerini yansıtmak için uygun şekilde derecelendirilirken, let-off simülasyonu bir kuyruklu piyanonun tuşlarını yumuşakça çalarken hissedilen “çentik” hissini yeniden yaratır. Bu önemli özellikler, seçici piyanistlerin genişleyen repertuarlarını güvenle uygulamalarını sağlar ve en iyi akustik piyanoları kullanmaları istendiğinde hoş olmayan sürprizlerin olmamasını sağlar.
 

Ters Ağırlıklı Geleneksel 88-Tuş

Kademeli olarak artan çekiç ağırlıklarına ek olarak, Responsive Hammer III klavye mekanizması ayrıca her siyah ve beyaz tuşa gömülü ters ağırlıkları da içeriyor. Akustik piyanoda olduğu gibi bu ince dengeli ağırlıklar, pianissimo geçişleri sırasında klavyenin dokunuşunu hafifletmeye yardımcı olurken, sert çalımlarda daha fazla alt nüans hissi katar.   

Üç Sensörlü Tuş Algılaması

Responsive Hammer III klavye mekanizması, gelişmiş çalım gerçekliği için doğru bir üç sensörlü tuş algılama sistemi kullanmaktadır.

Eklenen üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar tekrar basıldığında yanıt verme yeteneğini geliştirir ve birçok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye mekanizmalarından farklı olarak, tek bir notanın sesini, önceki tonu kaybolmadan yavaş yavaş katmanlı hale getirir.
Ek olarak Kawai'nin mekanizma teknolojisi, piyano seslerinin serbest bırakma karakterini etkileyen ve staccato ile legato çalma arasında daha fazla ifade alanı sağlayan her bir tuşun kaldırılma hızını da izler.
 

Fildişi Hissiyatlı Tuş Yüzeyleri

Kawai’nin son derece beğenilen Ivory Feel tuş kaplaması CN201 modelinin de öne çıkan detaylarından. Bu ince dokulu malzeme, çalım kontrolüne yardımcı olmak için parmak uçlarındaki teri nazikçe emer ve pürüzsüz fakat kaygan olmayan doğal, mat bir yüzey sağlar.
Ayrıca bu nem, yüzeye nüfuz eden kir veya yağ olmadan emilir, böylece tuşların sadece nemli bir bez kullanılarak kolayca silinmesini sağlar.

Let-Off Simülasyonu

Sınıfındaki en yenilikçi dijital piyano klavye mekanizması olan Responsive Hammer III, akustik piyano mekanizmalarının “Let-Off” özelliğini simüle ediyor.

Bu ince “çentik” hissi, bir kuyruklu piyanonun tuşlarına yavaşça basıldığında hissedilir ve deneyimli piyanistler tarafından pianissimo vuruşlar çalınırken maksimum seviyede kontrol ve hassasiyet sağlaması açısından önemlidir.

Dünya Standartlarında Piyano Sesi

 “Japonya'nın ilk piyanoları” olarak ün kazanan Shigeru Kawai enstrümanları, dünyanın her yerindeki konser salonlarının ve müzik kurumlarının sahnelerini süslüyor ve olağanüstü ton netliği ve olağanüstü dinamik aralıkları için ödüllendiriliyor.

CN201 amiral gemisi Shigeru Kawai SK-EX konser piyanosunun görkemli tonunu yakalar. Bu eşsiz enstrüman, Japonya, Ryuyo'daki Shigeru Kawai Piyano Araştırma Laboratuvarı'nda Usta Piyano işçileri tarafından el yapımıdır ve sınıfındaki en iyi enstrümanlardan biri olarak kabul edilir.

Ek olarak CN201, Kawai’nin, Chopin, Tchaikovsky ve Rubinstein uluslararası piyano yarışmalarında olduğu gibi prestijli etkinliklerde profesyonel piyanistler tarafından seçilen, çok beğenilen EX konseri kuyruklu piyanonun kendine özgü sesine de sahiptir.

Hem SK-EX hem de EX, dijital piyano ton kalitesinde yeni bir standart oluşturmak ve müzisyenlerin her birinin zıt özelliklerini takdir etmelerini sağlamak için gelişmiş Harmonic Imaging ™ ses teknolojisi kullanılarak tam 88 tuş örnekleme ile tam anlamıyla tekrar üretilir.

88 Tuşlu Stereo Piyano Örneklemesi

SK-EX ve EX konser piyanolarının zengin ve etkileyici sesi, CN201'in merkezindedir. Bu birinci sınıf enstrümanların 88 tuşunun tamamı titizlikle kaydedilir, analiz edilir ve yüksek kalitede dijital dalga formları olarak doğru şekilde üretilir. 

Her tuşun bu şekilde ayrı ayrı kaydedilmesi - aynı tonun birkaç farklı nota üzerine gerilmesi yerine - büyük piyanoların eşsiz harmonik karakterini korur ve CN201'in ağırlıklı tuşlarından herhangi birini çalarken duyulan sesin orijinal akustik kuyruklu piyanoya sadakatli bir temsili olduğunu garanti eder.

Harmonic Imaging Teknolojisi

İyi bir piyanoyu çalarken, klavyeye uygulanan basınç miktarı yalnızca üretilen sesin yüksekliğini değil, aynı zamanda her notanın benzersiz ton karakterini de etkiler. Bu nedenle, her kuyruklu piyanonun gerçekçi bir akustik portresini oluşturmak için, her bir tuş tek tek kaydedilmez, aynı zamanda yumuşak pianissimo’dan, şiddetli fortissimo’ya kadar değişen çok çeşitli ses seviyelerinde de kaydedilir.

CN201, Kawai’nin tescilli Progressive Harmonic Imaging örnekleme teknolojisini kullanarak, klavye boyunca ve tüm dinamik aralık boyunca yumuşak ton geçişleri sağlamak için oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunuyor.

Düşük Seste Bile Kusursuz Denge Sağlayan Etkileyici Hoparlör Sistemi

CN201'in stereo hoparlör sistemi, etkileyici bir 40W çıkış sağlayarak orta büyüklükteki bir odayı büyüleyici Shigeru Kawai kuyruklu piyanonun sesiyle doldurmaya yetecek güçten fazlasını sağlar. Ayrıca, hoparlörlerden düşük ses ayarında çalarken, CN201'in Düşük Ses Dengesi özelliği klavye dokunuşunu ve piyano tonu özelliklerini akıllı bir şekilde ayarlayarak pianissimo pasajlarının sorunsuz ve daha doğal bir şekilde çalınmasını sağlar.

Dahili Bluetooth® Bağlantısı

Standart USB ve MIDI bağlantı noktalarına ek olarak, CN201 dijital piyanonun desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasını sağlayan entegre Bluetooth MIDI teknolojisine de sahiptir.
Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşlendikten sonra, CN201 sahipleri geniş bir eğitim, performans ve puanlama uygulaması yelpazesiyle cihazın işlevselliğini kolayca genişletebilir. Özel olarak geliştirilmiş Kawai Sanal Teknisyen kontrol uygulaması, ek adaptörlere veya kablolara ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden çeşitli akustik piyano özelliklerini öğrenmek ve ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlar.

Bluetooth® işlevinin kullanılabilirliği, bulunduğu ülkeye bağlı olarak değişebilir.

Daha fazla bilgi için, lütfen Bluetooth MIDI Bilgi destek sayfasına bakın.

Grand Feel Pedal Sistemi

CN Serisi’nin fiyat aralığında en gerçekçi dijital piyano olarak ününü güçlendirmek adına eklenen bir özellik de Kawai’nin Grand Feel Pedal System’dir. Bu benzersiz özellik, CN201’in akustik piyano benzeyen orijinalliğini daha da artırmak için Shigeru Kawai SK-EX konser kuyruklu piyanonun amortisör, yumuşak ve sostenuto pedallarının konumunu ve bireysel ağırlıklarını doğru bir şekilde kopyalar. 

Üstün Kulaklık Deneyimi

CN201’in Boyutsal Kulaklık Sesi (SHS) teknolojisi, kulaklıkla enstrümanınızı dinlerken sesinin derinliğini ve gerçekliğini artırır. Çalıcı, uzamsal konumlarını ayarlayan üç farklı akustik ön ayardan birini seçebilir, aynı zamanda uzun süre kulaklık kullanırken işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak, CN201 çalıcıların optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık tipleri (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) Seçmelerine de izin verir.
 

Öne Çıkanlar

 • Sınıfında lider Responsive Hammer III klavye mekanizması
 • Ivory Touch fildişi hissiyatlı tuş yüzeyleri, üçlü sensör, Let-off (bırakma), dengeli ağırlığa sahip tuşlar
 • 88 tuş ses örnekleme ile Progressive Harmonic Imaging ses motoru
 • Shigeru Kawai SK-EX ve Kawai EX konser piyanolarının sesleri
 • Yüksek kaliteli ses işleme ve amplifikasyon donanımı, Entegre Bluetooth® MIDI ve Audio kablosuz teknolojisi
 • Dahili klasik etütler ve Alfred metodu egzersizleri
 • Kulaklıklar için gelişmiş derinlik ve gerçekçilik sağlayan Spatial Headphone Sound teknolojisi
 • OLED ekranlı kontrol paneli

 

 

Özellikler:

 

Klavye Responsive Hammer III action Piyano Mekanizması 

88 tuş ağırlıklı çekiç sistemi

Sentetik fildişi kaplı beyaz tuş yüzeyleri

Let-off etkisi

Üçlü sensör yapısı

Pedal

Damper (Yarım Pedal Desteği ile)

Yumuşak (Soft)

Sostenuto

     
Piyano Sesi Progressive Harmonic Imaging (PHI)

88 Tuşlu Stereo Örnekleme
SK-EX, SK-5 model piyanoların sesleri

192 nota polifoni
Piyano Rezonansı

Damper Rezonansı

Tel Rezonansı

Piyano Ayarları Virtual Technician (Sanal Teknisyen) [18 parametre]

Touch Curve
Voicing
Damper Resonance
Damper Noise
String Resonance
Key-off Effect
Fall-back Noise
Hammer Delay
Topboard
Decay Time
Release Time
Minimum Touch
Stretch Tuning
Temperament
Temperament Key
User Key Volume
Half-Pedal Adjust
Soft Pedal Depth

Ses Sayısı 19
Reverb 6 tip
Brilliance Efekti
Hoparlörler 12 cm x 2  hoparlörler
Çıkış Gücü 40 W (20 W x 2)
Kulaklık Geliştirmeleri

Spatial Headphone Sound Teknolojisi

Kulaklık Tİpi Seçebilme

Ekran 128 x 128 pixel OLED ekran
Tuş Kapağı Kaydırmalı Kapak
Notalık Katlanır tip (3 ayarlanabilir pozisyonda)
Ölçüler Genişlik 136 cm
Derinlik 40.5 cm 
Yükseklik 86 cm  [notalık yatık]
102 cm  [notalık açık pozisyonda]
Ağırlık 43 kg
Temel Fonksiyonlar

Dual

Four Hands

Transpose

Tuning

Startup Setting

Low Volume Balance

Dahili Şarkılar Demo 19 şarkı
Piano Müziği -
Concert Magic Özelliği 40 şarkı
Ders Şarkıları Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100)
Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
Chopin Walzer (Chopin waltzes series 1-19)
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1A
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1B
   

Dahili Kaydedici

Toplam Hafıza Yaklaşık 10,000 Nota
Şarkı Sayısı 3 şarkı
Parçalar 1 parça
Metronom Zamanlar 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, 7/8, 9/8, 12/8
Davul Ritimleri -
     
Bluetooth *

Bluetooth (Ver. 5.0; GATT uyumlu)
Bluetooth Düşük Enerji MIDI Özelliği ile uyumlu
Bluetooth Audio (Ver. 5.1; A2DP uyumlu)

Uygulama Fonksiyonu

PianoRemote    (iOS/Android)
PiaBookPlayer  (iOS/Android)

   
Bağlantılar Kulaklık 1 x 1/4", 1 x 1/8" Stereo jacks
MIDI USB - MIDI, Bluetooth MIDI
Line Out -
Line In -
USB - MIDI
USB - Bellek  -
   
Güç Tüketimi

12 W

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.350,58 54.701,16
3 18.555,36 55.666,08
4 14.157,75 56.631,00
5 11.711,14 58.555,68
6 9.759,28 58.555,68
7 8.502,94 59.520,60
8 7.560,69 60.485,52
9 6.827,83 61.450,44
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.350,58 54.701,16
3 18.555,36 55.666,08
4 14.157,75 56.631,00
5 11.711,14 58.555,68
6 9.759,28 58.555,68
7 8.502,94 59.520,60
8 7.560,69 60.485,52
9 6.827,83 61.450,44
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.350,58 54.701,16
3 18.555,36 55.666,08
4 14.157,75 56.631,00
5 11.711,14 58.555,68
6 9.759,28 58.555,68
7 8.502,94 59.520,60
8 7.560,69 60.485,52
9 6.827,83 61.450,44
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.350,58 54.701,16
3 18.555,36 55.666,08
4 14.157,75 56.631,00
5 11.711,14 58.555,68
6 9.759,28 58.555,68
7 8.502,94 59.520,60
8 7.560,69 60.485,52
9 6.827,83 61.450,44
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.278,34 54.556,68
3 18.424,64 55.273,92
4 13.988,76 55.955,04
5 11.345,81 56.729,04
6 9.574,38 57.446,28
7 8.317,18 58.220,28
8 7.359,45 58.875,60
9 6.630,60 59.675,40
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.350,58 54.701,16
3 18.555,36 55.666,08
4 14.157,75 56.631,00
5 11.711,14 58.555,68
6 9.759,28 58.555,68
7 8.502,94 59.520,60
8 7.560,69 60.485,52
9 6.827,83 61.450,44
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.291,24 54.582,48
3 18.512,36 55.537,08
4 14.122,92 56.491,68
5 11.490,29 57.451,44
6 9.734,34 58.406,04
7 8.480,09 59.360,64
8 7.540,05 60.320,40
9 6.808,33 61.275,00
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 51.600,00 51.600,00
2 27.350,58 54.701,16
3 18.555,36 55.666,08
4 14.157,75 56.631,00
5 11.712,17 58.560,84
6 9.760,14 58.560,84
7 8.503,68 59.525,76
8 7.561,34 60.490,68
9 6.828,40 61.455,60

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler
 • 500 TL VE ÜZERİ -ÜCRETSİZ KARGO
 • 12 AYA VARAN -TAKSİT SEÇENEKLERİ
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 Rekor Müzik. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.