Boss ME-80 Efekt Prosesörü Resmi Büyüt

Boss ME-80 Efekt Prosesörü

10549

Yeni ürün

BOSS


2 413,78 TL Kredi Kartı Tek Çekim - Havale - EFT233,59 TL den başlayan taksitlerle

Boss ME-80 Efekt Prosesörü

Daha fazla detay

1 Ürün

Uyarı: Stoktaki son ürün!

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişlerde

Yetkili Bayi

Yetkili Bayi Güvencesi ile

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

0 (224) 220 65 27

Müşteri Destek Hattı

Boss ME-80 Efekt Prosesörü

Mükemmel Tonlar Dünyasına Erişin!
Taşınabilir, pille çalışabilen ve BOSS' un amiral gemisi kalitesindeki, farklı amfi ve efekt seçenekleri ile dolu ME-80, gitaristlerin performansları için ideal bir kompakt ses işlemcisidir. Kullanıcı dostu düğmelerle donatılmış arayüzü, kolayca seçilebilir operasyon modunda kişisel stompbox-stili pedal zincirinizi oluşturma ve açma/kapama yada anında geri çağırma esnekliğini sağlamanın yanı sıra mükemmel tonlara anında erişebilme imkanı sunar. Önceki dizayna göre daha verimli, benzersiz yeni çift yönlü pedalları ile sahne performanslarında efekt seçimi, yama ekleme ve eş zamanlı ses şekillendirme imkanı sağlar. Ücretsiz BOSS TONE STUDIO yazılımı, ton olasılıklarınızı çoğaltacak mükemmel grafik arayüzü ile bilgisayarınızda tonlarınızı organize edebilir, ek olarak web üzerinden erişebileceğiniz BOSS TONE CENTRAL ile profesyonel gitaristlerin hazırladığı eklentilere ve daha fazlasına erişebilirsiniz.


*Kolay kullanılabilir düğmelerle donatılmış arayüzü ile kompakt ve güçlü multi-efekt
*Efekt türlerinin her biri ile, sekiz eş zamanlı efekt kategorisi
*Kolay kullanımı ile favori stompbox tonlarınızı çağırın
*Klasik, üst kalite BOSS pedallardan en son MDP efeklere
*GT-100' de varolan üst düzey COSM amp modellemeriyle yenilendi
*Sekiz çok fonksiyonlu kontrol pedalı ve expression pedal
*Stompbox-stili açma/kapama için manuel mod; Yama ayarlarını değiştirmek için hafıza modu
*Dahili 38 saniye kayıt imkanı sunan Phrase Loop fonksiyonu ile Delay bölümü
*Altı adet AA tip pil yada opsiyonel PSA-serisi AC adaptör ile çalışabilme
*Dahili USB audio/MIDI arayüz
*Ücretsiz BOSS TONE STUDIO yazılımı bilgisayarınızda seslerinizi düzenleme ve organize etme imkanı sunar ve aynı zamanda BOSS TONE CENTRAL web sitesinden ücretsiz eklentileri doğrudan önizleme ve indirme olanağı sağlar


BOSS TONE CENTRAL: Ücretsiz Eklentiler, Açıklayıcı Videolar, Artist İpuçları ve Daha Fazlası için Web Eviniz
BOSS TONE CENTRAL, BOSS gitar ve bas ekipmanı kullanıcıları için ileri düzey bir yerdir. Bu güçlü ve yeni web portalında ilk odak ME-80 üzerinde, ancak site büyüdükçe kompakt pedal ve diğer BOSS efektler de dahil edilecektir. Şu anda ünlü gitaristler, turneler ve aktif gitaristler tarafından oluşturulan demo videoları ve ücretsiz yamalar dahil olmak üzere bir çok ME-80 içeriğine erişebilirsiniz. Videolar, sanatçı röportajları, yamalar ve daha fazlası için sık sık ziyaret edin. BOSS efektleri seviyorsanız, BOSS TONE CENTRAL olmanız gereken yerdir!


BOSS TONE CENTRAL


Tek Bir Pedal İçerisinde Geniş BOSS Efekt Seçenekleri
Çaldığınız tarz önemli değil, ME-80'in geniş yelpazedeki dahili efektleri ile kendi kişisel tonlarınızı yaratmak oldukça kolay. Birden fazla overdrive ve distortion' dan wah, modülasyon efektleri, pitch shifter, delay ve daha fazlasıyla mükemmel BOSS tonları sahneye hazır bir şekilde ayaklarınızın altında. BOSS' un çığır açan Multi Dimensional Processing (MDP) teknolojisi ve kendine has armonik ton şekillendirme olanakları sunan Tera Echo ile eşsiz, mükemmel ses alternatifleri sunar. Yenilenen COSM preamp, Crunch, Metal ve ek olarak akustik/elektrik gitar için dizayn edilmiş AC preamp gibi yeni eklentiler sunuyor. Dahili expression pedal ile volüm, wah, octave shift ve Freeze efektlerini kullanabilmenin yanı sıra, modülasyon aralıkları, delay ve daha fazla eş zamanlı ses şekillendirmede kullanılabilir.

Özel Kontrol Düğmeleri ile Anında Erişim
Multi efektlerin, tipik menü karışıklığı ve kullanım zorluğunun aksine ME-80' in kullanımı bir stompbox pedal kadar kolaydır. Efektler, her biri aynı anda aktif olabilecek şekilde sekiz akıllı kategoride organize edilmiştir. Yedi kategoride birden çok seçeceğiniz efekt türüne ek olarak, seçeceğiniz her efektin pedal tipi ve parametrelerini ayarlayabileceğiniz özel düğmeler içerir. Pedal FX kategorisi, kolayca efekt tipini değiştirebileceğiniz, ayarlayabileceğiniz ve aynı zamanda ayakla kontrol edebileceğiniz expression pedal ayarları için kendi düğmelerini içerir. Bu kullanıcı dostu arayüz sayesinde, sadece favori pedallarınızı içeren geniş bir pedal board hissiyatıyla istediğiniz an pedallarınızı çağırarak mükemmel tonlarınızı kullanabilirsiniz. Bir pedal board üstünde en büyük avantajı ise, bir ME-80 ile üzerindeki 36 kullanıcı bankası üzerine diledğiniz özel efektleri oluşturmanızı ve mevcut ayarları kaydedip geri çağırabilmenizi sağlar.

Kompakt Pedal Pratikliği Ya da Multi-FX Gücü: Seçim Sizin
Stompbox benzeri kontrol sağlayarak ideal ton deneyimi sunar. Dahili hazır efekt grupları arasında geçiş kolaylığının yanı sıra, farklı şarkılar için birden fazla efektif sesleri daha verimli kullanabilmenizi sağlar. Esnek kullanım kolaylığı sunarak ME-80, sizi dünyanın en iyi ton kontrolü ile destekler. Manuel modda açma/kapama ve kendi kontrol düğmeleriyle, kişisel stompbox efektlerinizi ve kategori fonksiyonlarını ayarlayabilirsiniz. Memory moduna girerek, yedi pedal otomatik olarak doğrudan tam multi-efekt moduna geçerek, kullanıcı veya önceden ayarlanmış yamaları ve yama bankalarını seçmek için yeniden yapılandırılır. ME-80 üzerinde, sadece Manuel/Memory mod arasında, performans esnasında bile modlar arasında istediğiniz her an geçiş yapmak için kullanabileceğiniz pedal içerir.

Yeni Pedal Dizaynı İki Kat Kontrol İmkanı Sunar
Açma/kapama, bank / yama seçimi ve mod değişimi gibi efektlerin doğrudan kontrolüne ek olarak tap tempo, tuner, looper kontrolü, ve daha fazlası gibi alternatif fonksiyonlara kolay erişim için sekiz işlevli pedal ile ME-80 kolay kullanılabilirlik sunuyor. Özel kontrol (CTL) fonksiyonu, açma / kapama veya gerçek zamanlı olarak belirtilen bir parametreyi ayarlamak ya da gruplandırılmış efektlerin geçişi gibi her yamaya da atanabilir. Yeni geliştirilen pedal tarzı, son derece kompakt ve kolay kullanımının yanı sıra BOSS ME-80 yeni tasarımı ile önceki tasarıma göre daha fazla pedal adediyle ayakla kontrol seviyenizi bir üst düzeye taşır. Sekiz ana pedala ek olarak, expression pedal ayak basış sertliğinize göre Pedal ve FX ayarı arasında geçiş yapabileceğiniz entegre bir ayak anahtarı ile donatılmıştır.

Dahili USB Audio/MIDI Arayüz
USB ile ME-80' i bilgisayarınıza bağlayarak favori müzik yazılımlarınız ile profesyonel COSM tonlarınızı kullanarak şarkılarınızı kaydedin. Müzik yazılımlarınızla, işlenmemiş sinyali kaydederken ME-80' in efektlerini izlemek de mümkün; işlem sonunda USB Loopback fonksiyonu ile, kaydettiğiniz şarkıyı en mükemmel seslerle tekrar tonlayabilirsiniz. USB üzerinden MIDI transferi ile bilgisayarınızdan ME-80 yamalarını seçerek BOSS TONE STUDIO aracılığıyla expression ve kontrol pedallarınıza atamanızı veya değiştirmenizi desteklenmektedir.

BOSS TONE STUDIO ile Web' e Bağlanın Tonlarınızı Organize Edin
Ücretsiz olarak yüklenebilir BOSS TONE STUDIO uygulaması, USB üzerinden Mac veya Windows bilgisayarınızdan ME-80 efektleri ve eklentilerini taşıyabileceğiniz kullanışlı bir grafik arayüz sağlar. Yazılım ile canlı performans ve diğer farklı uygulamalar için hazırladıklarınızı, gerektiğinde kaydedebilir, düzenleyebilir ve yamaları düzenleyerek kolayca ME-80 içine yükleyebilirsiniz. Eğer bir internet bağlantınız var ise, BOSS TONE STUDIO ayrıca performansa hazır, profesyonel gitaristlerin hazırladığı ton yamalarını direk ME-80' e aktarabileceğiniz dahili BOSS TONE CENTRAL web site bağlantısı sağlar. Ek olarak, bu ücretsiz yamalar ME-80 ile kendi yamalarınızı oluşturmak için sağlam bir temel oluşturmaktadır.


 

AD Çeviricisi
24 bit + AF method
AF method (Adaptive Focus method)

AF method (Adaptive Focus method): Roland & Boss tarafından gelen bu özel yöntem büyük ölçüde AD ve DA çeviriciler arasındaki sinyal-gürültü (SN) oranınıartırır
DA Çeviricisi
24 bit
Sampling Frekansı
44.1 kHz
Patch'ler
36 (Kullanıcı) + 36 (Ön Tanımlı)
Pedallar
Pedal switch x 8
Expression pedal x 1
Nominal Giriş Seviyesi
GUITAR INPUT: -10 dBu
AUX IN: -20 dBu
Giriş Empedansı
GUITAR INPUT: 1 M ohm
AUX IN: 27 k ohms
Nominal Çıkış Seviyesi
Gt. AMP OUTPUT L/MONO, R: -10 dBu
REC OUT/PHONES: -10 dBu
Çıkış Empedansı
Gt. AMP OUTPUT L/MONO, R: 2 k ohms
REC OUT/PHONES: 44 ohms
Tavsiye Edilen Yükleme Empedansı
Gt. AMP OUTPUT L/MONO, R: 10 k ohms veya daha üstü
REC OUT/PHONES: 16 ohms veya daha üstü
Bağlantılar
INPUT jak (1/4-inç phone tipi)
Gt. AMP OUTPUT L/MONO, R jak: (1/4-inç phone tipi)
REC OUT/PHONES jak: (Stereo minyatür phone tipi)
AUX IN jak: Stereo minyatür phone tipi
USB COMPUTER port: USB tip B
DC IN jak
Ekran
7 segment, 2 digit LED
Güç Ünitesi
Alkalin pil (AA, LR6) x 6
veya
Carbon-zinc pil (AA, R6) x 6
veya
AC adaptör
Akım Gücü
200 mA
Yaklaşık Pil Ömrü
Alkalin: Yaklaşık 7 saat
Carbon: Yaklaşık 2 saat

Bu figürler kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir.
Aksesuarlar
Kullanım Kılavuzu
Alkalin Pil  (AA, LR6) x 6
Güvenli Kullanım ve Bilgi Kartı
Opsiyonlar (ayrıca satılır)
AC adaptör: PSA serisi

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK
Genişlik
447 mm
17-10/16 inches
Derinlik
231 mm
9-1/8 inches
Yükseklik
70 mm
2-13/16 inches
Ağırlık
3.6 kg
7 lbs. 15 oz.
 
 

Banka AdıŞube İsmi / KoduHesap SahibiHesap NoPara BirimiIBAN
YAPI KREDİSetbaşı / 293Ramazan KOR69205828TLTR37 0006 7010 0000 0069 2058 28
GARANTİAltıparmak / 313Ramazan KOR6691369TLTR06 0006 2000 3130 0006 6913 69
İŞ BANKASISetbaşı / 2203Ramazan KOR0662285TLTR10 0006 4000 0012 2030 6622 85
VadeAylıkToplam
12 413,78 TL2 413,78 TL
21 206,89 TL2 413,78 TL
3804,59 TL2 413,78 TL
4648,77 TL2 595,06 TL
5525,24 TL2 626,20 TL
6440,88 TL2 645,26 TL
7382,10 TL2 674,71 TL
8340,34 TL2 722,75 TL
9305,45 TL2 749,06 TL
10278,77 TL2 787,68 TL
11256,12 TL2 817,37 TL
12237,26 TL2 847,06 TL
VadeAylıkToplam
12 413,78 TL2 413,78 TL
21 206,89 TL2 413,78 TL
3804,59 TL2 413,78 TL
4647,02 TL2 588,06 TL
5523,02 TL2 615,09 TL
6440,40 TL2 642,37 TL
7381,34 TL2 669,40 TL
8337,06 TL2 696,44 TL
9302,61 TL2 723,47 TL
10275,05 TL2 750,51 TL
11252,53 TL2 777,78 TL
12233,74 TL2 804,82 TL
VadeAylıkToplam
12 413,78 TL2 413,78 TL
21 206,89 TL2 413,78 TL
3804,59 TL2 413,78 TL
4650,21 TL2 600,85 TL
5525,00 TL2 624,99 TL
6441,52 TL2 649,13 TL
7385,34 TL2 697,40 TL
8340,19 TL2 721,54 TL
9305,08 TL2 745,68 TL
10279,40 TL2 793,95 TL
11256,19 TL2 818,09 TL
12236,85 TL2 842,23 TL
VadeAylıkToplam
12 413,78 TL2 413,78 TL
21 206,89 TL2 413,78 TL
3804,59 TL2 413,78 TL
4650,33 TL2 601,33 TL
5527,12 TL2 635,61 TL
6445,02 TL2 670,13 TL
7386,38 TL2 704,64 TL
8342,37 TL2 738,92 TL
9308,16 TL2 773,44 TL
10280,80 TL2 807,95 TL
11258,38 TL2 842,23 TL
12239,73 TL2 876,75 TL
VadeAylıkToplam
12 413,78 TL2 413,78 TL
21 206,89 TL2 413,78 TL
3804,59 TL2 413,78 TL
4644,36 TL2 577,44 TL
5521,18 TL2 605,92 TL
6439,07 TL2 634,40 TL
7380,31 TL2 662,16 TL
8336,33 TL2 690,64 TL
9302,13 TL2 719,13 TL
10274,76 TL2 747,61 TL
11252,31 TL2 775,37 TL
12233,59 TL2 803,13 TL
VadeAylıkToplam
12 413,78 TL2 413,78 TL
21 206,89 TL2 413,78 TL
3804,59 TL2 413,78 TL
4648,34 TL2 593,37 TL
5523,98 TL2 619,92 TL
6441,12 TL2 646,71 TL
7381,93 TL2 673,51 TL
8337,48 TL2 699,82 TL
9302,96 TL2 726,61 TL
10275,34 TL2 753,40 TL
11252,72 TL2 779,95 TL
12233,90 TL2 806,75 TL
VadeAylıkToplam
12 413,78 TL2 413,78 TL
21 206,89 TL2 413,78 TL
3804,59 TL2 413,78 TL
4652,87 TL2 611,47 TL
5528,38 TL2 641,89 TL
6445,42 TL2 672,54 TL
7386,14 TL2 702,95 TL
8341,67 TL2 733,37 TL
9307,11 TL2 764,02 TL
10279,44 TL2 794,44 TL
11256,83 TL2 825,09 TL
12237,96 TL2 855,51 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün:

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER 0538 961 96 56 WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz