KAWAI CA49R Gül Ağacı Dijital Duvar Piyanosu

K199

Yeni ürün

KAWAI


18 068,74 TL Kredi Kartı Tek Çekim - Havale - EFT1 748,60 TL den başlayan taksitlerle

KAWAI CA49R Gül Ağacı Dijital Duvar Piyanosu

Daha fazla detay

1 Ürün

Uyarı: Stoktaki son ürün!

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişlerde

Yetkili Bayi

Yetkili Bayi Güvencesi ile

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

0 (224) 220 65 27

Müşteri Destek Hattı

KAWAI CA49R Gül Ağacı Dijital Duvar Piyanosu
(Tabure & Kulaklık Hediyeli)


Kuyruklu Piyano Dokunuşu:
Grand Feel Compact Ahşap Tuş Klavye Mekanizması
CA49, yepyeni Grand Feel Compact ahşap tuş klavye mekanizmasına sahip ilk Kawai dijital piyanodur. Adından da anlaşılacağı gibi, GF Compact mekanizması, sektör lideri Grand Feel klavye mekanizmalara özgün dokunma ağırlıklarını dijital piyanolara aktarıyor. Yeni aksiyona sahip tüm 88 siyah-beyaz tuşlar için kullanılan uzun ahşap tuş takımlarını ve asırlardır akustik kuyruklu piyano mekanizmalarında kullanılan “tahterevalli” mekanizmayı CA serisine taşımaktadır. Bununla birlikte, daha küçük boyutuna rağmen, GF Compact genişletilmiş bir tuş pivot uzunluğuna sahiptir ve tuşların dip kısımlarına doğru çalım yapıldığında daha tutarlı bir dokunma ağırlığı sağlamaktadır. Bu önemli detay, CA49'Un kendi sınıfında en gerçekçi çalım deneyimini ortaya çıkartmaktadır.

Bas Tuş Ağırlıkları
Derecelendirilmiş ağırlıklara sahip çekiçlere ek olarak, Grand Feel Compact klavye mekanizması ayrıca bas tuşlarının ön tarafına takılan karşı ağırlıklar içerir. Akustik bir piyanoda olduğu gibi, bu ince dengeye sahip ağırlıklar, pianissimo pasajlar çalarken klavyenin dokunuşunu hafifletir ve kuvvetli çalarken  de daha fazla hissiyata sahip olmanıza yardımcı olur.

Üçlü Sensörlü Tuş Algılama
Grand Feel Compact klavye mekanizma teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır. Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor. Kawai'e ait Grand Feel Compact klavye mekanizması ile her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.
 
‘Ivory Touch’ Tuş Yüzeyleri
Etkileyici CA49’in özellikleri arasında Kawai’inin artık standart hale gelmiş Ivory Touch teknolojisi; Türkçe olarak fildişi hissiyatlı tuş yüzeyi bulunmaktadır. Bu ince dokuya sahip malzeme, parmak uçlarındaki terlemeyi ve yağ gibi maddeleri emerek, absorbe etmektedir. Böylece sadece nemli bir bez kullanarak, kolayca silinmesini sağlayabilirsiniz. CA49 klavyesi, Ivory Touch özelliği sayesinde kaygan olmayan, mat ve ipeksi yapıya sahiptir.

Tuş Bırakma Simülasyonu
Sınıfında en özgün dijital piyano klavye aksiyonu olarak, Grand Feel Compact klavye mekanizması akustik piyanolarda gerçekleşen “Bırakma” özelliğini üretmektedir. Bu ince “çentik” hissi, piyano tuşlarını çok nazikçe çalarken hissedebilir ve pianissimo pasajları çalarken, deneyimli piyanistler tarafından kullanılabilir özellikler arasında yer almaktadır.
 
Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri
Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir. SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak  tanımlanabilir.

Her Notada Doğru Karakter 
Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan CA49, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, CA49 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.

Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi
İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir.
CA49’de, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.

Kişiselleştirilmiş Piyano Ayarlamaları
Deneyimli bir piyano teknisyeninin bilgisi ve becerisi, görkemli bir akustik piyanonun en iyisini ortaya çıkarmak için başlıca gereken özellikler arasındadır. Her notanın akort edilebilmesine ek olarak, teknisyen ayrıca enstrümanın gerçekten şarkı söylemesine izin veren çok sayıda düzenleme ve ayarlamalar gerçekleştirir. CA49’in sahip olduğu Virtual Technician ‘Akıllı Mod’, bu arıtmaları dijital olarak simüle ederek, kuyruklu piyanoların farklı özelliklerini, farklı müzik tarzlarına uyacak şekilde akıllıca ayarlayan, on adet önceden ayarlanmış yapılandırmasını kullanıcılarına sunuyor. Daha fazla esneklik için, ‘Gelişmiş Mod’ ile kullanıcılarının dokunma ağırlıklarını ve ses ayarlamalarını yapmalarına, çekiç ve tuş serbest bırakma seslerini düzenlemelerine, dize ve sönümleme rezonanslarını ince ayar yapmasına Virtual Technician iPad uygulamasını kullanarak olanak tanımaktadır.
 
Geliştirilmiş Hoparlör Sistemi
Fiyat aralığında rakipsiz olan CA49, akustik piyanoların dolgun sesine ulaşabilmek için tasarlanmış 4 hoparlör çıkış sistemine sahiptir. Alçak frekanslar enstrümanın alt kısmından iletilirken, orta ve yüksek frekanslar enstrümanın üst kısmından dışarı doğru çıkarken kuyruklu piyanoların ses projeksiyonunu yakından yansıtan geniş bir ses ortaya çıkar.

Uygunluk & Esnekllik
CA48, klasik piyano dokunuşu olan Grand Feel Compact ahşap klavye mekanizmasını ve zengin Grand piyanoların seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı Progressice Harmonic Imaging gibi dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.

Zengin Ses Seçenekleri
Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan CA49, ayrıca dijital piyanolar, drawbar, church organs, strings, human choirs, synth pads gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri sunuyor. İkili çalma modu, akustik bir piyano ve bir yaylı topluluğu gibi iki farklı sesin, müzik yaratıcılığına daha fazla ilham veren, daha karmaşık bir sese sahip olabilmek için bu iki sesin birlikte çalınmasına izin verir. Bir diğer özellik olarak dört el modu ile klavye 44 tuştan oluşmak üzere ikiye bölünebilmektedir. Böylece öğretmen ve öğrencinin (veya öğrenci ve öğrencinin) aynı anda tek bir enstrüman kullanarak, birlikte aynı oktav üzerinden çalım yapabilmelerine imkan tanımaktadır.

Dahili Ders Fonksiyonu
CA49'in kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır. Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.

Entegre Edilmiş Bluetooth® Bağlantısı
USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak CA49, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir. Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra CA49 sahipleri, cihazın işlevselliğini çok çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı bir Kawai Virtual Technician uygulaması da ek olarak adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden öğrenmek ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.
 
Grand Feel Pedal Sistemi
Fiyat aralığında CA49'in en gerçekçi dijital piyanolardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai, Grand Feel Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, CA49'in akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalar.

Üstün Kulaklık Deneyimi
CA48'in Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilirsiniz ve bu sayede uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. Buna ek olarak, CA98, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlar.

Vocal Assist & Ses Önizlemesi
Küçük boyutlardaki kontrol paneline rağmen, CA49, isteğe bağlı aktive edilen “Vokal Asistanı ve Ses Önizleme” modları ile operasyona yardımcı olmak için geniş aralıklı dijital özellikler sunar. Vocal Assist bir kez etkinleştirildiğinde, sesleri ve işlevleri seçerken sesli bir açıklama sağlarken; Ses Önizleme, seçilen ses veya ses ayarını göstermek için kısa bir müzik pasajı çalar, bu da kullanım kılavuzunun kontrol edilmesi ihtiyacını azaltır.

Teknik Özellikler

Klavye
Grand Feel Compact Mekanizma
88 ahşap tuş
Derecelendirilmiş çekiç ağırlıkları
Ivory Touch tuş yüzeyleri
Bırakma simülasyonu
Üç sensörlü tuş algılama sistemi
Bass ağırlıklı tuşlar

Pedal    
Grand Feel Pedal Sistemi
Damper 
Soft
Sostenuto

Piyano Sesi    
Progressive Harmonic Imaging (PHI)
88 tuş ses örneklemesi
SK-EX, EX recording
192 nota maksimum polifoni

Piyano Ayarları    
Virtual Technician (17 parametre, Virtual Technician app ile
Touch Curve
Voicing
Damper Resonance
Damper Noise
String Resonance
Key-off Effect
Fall-back Noise
Hammer Delay
Topboard
Decay Time
Minimum Touch
Stretch Tuning
Temperament
Temperament Key
User Key Volume
Half-Pedal Adjust
Soft Pedal Depth

Virtual Technician Smart Mode (10 önayar)     
Ses Sayısı
19 ses
Reverb
6 tür

Hoparlörler    
13 cm x 2 - 5 cm x 2

Çıkış Gücü    
40 W (20 W x 2)

Ekran    
128 x 128 Pixel OLED

Fonksiyonlar    
Dual
Dört El
Transpose
Tuning
Startup Setting
Vocal Assist
Sound Preview

Ders Şarkıları    
Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100)
Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1A
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1B

Dahili Kayıt Seçenekleri
Toplam Hafıza    
Yaklaşık olarak 10,000 nota

Şarkı Sayısı    
3 şarkı
Bölüm    
1 bölüm

Bluetooth     
Evet 

Boyutlar   
En 136 cm
Derinlik 46 cm
Yükseklik 91,5 cm

Ağırlık
58 kg

Renk
Gül Ağacı

Axess
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
29 510,48 TL19 020,97 TL
36 340,32 TL19 020,97 TL
44 755,24 TL19 020,97 TL
53 804,19 TL19 020,97 TL
63 300,26 TL19 801,54 TL
72 860,28 TL20 021,98 TL
82 547,69 TL20 381,54 TL
92 286,50 TL20 578,49 TL
102 086,76 TL20 867,59 TL
111 917,26 TL21 089,84 TL
121 776,01 TL21 312,08 TL
Bonus
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
29 508,68 TL19 017,35 TL
36 340,32 TL19 020,97 TL
44 755,24 TL19 020,97 TL
53 804,19 TL19 020,97 TL
63 296,64 TL19 779,85 TL
72 854,60 TL19 982,22 TL
82 523,07 TL20 184,59 TL
92 265,22 TL20 386,96 TL
102 058,93 TL20 589,33 TL
111 890,32 TL20 793,51 TL
121 749,66 TL20 995,88 TL
Maximum
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
29 510,48 TL19 020,97 TL
36 340,32 TL19 020,97 TL
44 755,24 TL19 020,97 TL
53 804,19 TL19 020,97 TL
63 305,07 TL19 830,45 TL
72 884,55 TL20 191,82 TL
82 546,56 TL20 372,51 TL
92 283,69 TL20 553,20 TL
102 091,46 TL20 914,57 TL
111 917,75 TL21 095,26 TL
121 773,00 TL21 275,95 TL
CardFinans
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
29 510,48 TL19 020,97 TL
36 340,32 TL19 020,97 TL
44 755,24 TL19 020,97 TL
53 804,19 TL19 020,97 TL
63 331,27 TL19 987,65 TL
72 892,29 TL20 246,03 TL
82 562,83 TL20 502,60 TL
92 306,78 TL20 760,99 TL
102 101,94 TL21 019,37 TL
111 934,18 TL21 275,95 TL
121 794,53 TL21 534,33 TL
World
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
29 510,48 TL19 020,97 TL
36 340,32 TL19 020,97 TL
44 755,24 TL19 020,97 TL
53 804,19 TL19 020,97 TL
63 286,70 TL19 720,23 TL
72 846,86 TL19 928,02 TL
82 517,65 TL20 141,23 TL
92 261,60 TL20 354,44 TL
102 056,77 TL20 567,65 TL
111 888,68 TL20 775,44 TL
121 748,60 TL20 983,23 TL
Paraf
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
29 510,48 TL19 020,97 TL
36 340,32 TL19 020,97 TL
44 755,24 TL19 020,97 TL
53 804,19 TL19 020,97 TL
63 302,06 TL19 812,38 TL
72 858,99 TL20 012,94 TL
82 526,24 TL20 209,89 TL
92 267,83 TL20 410,45 TL
102 061,10 TL20 611,02 TL
111 891,80 TL20 809,77 TL
121 750,86 TL21 010,34 TL
Banka AdıŞube İsmi / KoduHesap SahibiHesap NoPara BirimiIBAN
YAPI KREDİSetbaşı / 293Ramazan KOR69205828TLTR37 0006 7010 0000 0069 2058 28
GARANTİAltıparmak / 313Ramazan KOR6691369TLTR06 0006 2000 3130 0006 6913 69
İŞ BANKASISetbaşı / 2203Ramazan KOR0662285TLTR10 0006 4000 0012 2030 6622 85

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER 0538 961 96 56 WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz