KAWAI CA48R Gül Ağacı Dijital Duvar Piyanosu Resmi Büyüt

KAWAI CA48R Gül Ağacı Dijital Duvar Piyanosu

K106

Yeni ürün

KAWAI


15 296,76 TL Kredi Kartı Tek Çekim - Havale - EFT1 480,34 TL den başlayan taksitlerle

KAWAI CA48R Gül Ağacı Dijital Duvar Piyanosu

Daha fazla detay

1 Ürün

Uyarı: Stoktaki son ürün!

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişlerde

Yetkili Bayi

Yetkili Bayi Güvencesi ile

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

0 (224) 220 65 27

Müşteri Destek Hattı

KAWAI CA48R Gül Ağacı Dijital Duvar Piyanosu
Tabure ve Kulaklık Hediyeli

Kuyruklu Piyano Dokunuşu

Grand Feel Compact Ahşap Tuş Klavye Mekanizması
CA48, yepyeni Grand Feel Compact ahşap tuş klavye mekanizmasına sahip ilk Kawai dijital piyanodur. Adından da anlaşılacağı gibi, GF Compact mekanizması, sektör lideri Grand Feel klavye mekanizmalara özgün dokunma ağırlıklarını dijital piyanolara aktarıyor.
Yeni aksiyona sahip tüm 88 siyah-beyaz tuşlar için kullanılan uzun ahşap tuş takımlarını ve asırlardır akustik kuyruklu piyano mekanizmalarında kullanılan “tahterevalli” mekanizmayı CA serisine taşımaktadır. Bununla birlikte, daha küçük boyutuna rağmen, GF Compact genişletilmiş bir tuş pivot uzunluğuna sahiptir ve tuşların dip kısımlarına doğru çalım yapıldığında daha tutarlı bir dokunma ağırlığı sağlamaktadır. Bu önemli detay, CA48'in kendi sınıfında en gerçekçi çalım deneyimini ortaya çıkartmaktadır.

Bas Tuş Ağırlıkları
Derecelendirilmiş ağırlıklara sahip çekiçlere ek olarak, Grand Feel Compact klavye mekanizması ayrıca bas tuşlarının ön tarafına takılan karşı ağırlıklar içerir.
Akustik bir piyanoda olduğu gibi, bu ince dengeye sahip ağırlıklar, pianissimo pasajlar çalarken klavyenin dokunuşunu hafifletir ve kuvvetli çalarken  de daha fazla hissiyata sahip olmanıza yardımcı olur.

Üçlü Sensörlü Tuş Algılama
Grand Feel Compact klavye mekanizma teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır.
Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor.
Kawai'e ait Grand Feel Compact klavye mekanizması ile her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.
 
‘Ivory Touch’ Tuş Yüzeyleri
Etkileyici CA48’in özellikleri arasında Kawai’inin artık standart hale gelmiş Ivory Touch teknolojisi; Türkçe olarak fildişi hissiyatlı tuş yüzeyi bulunmaktadır. Bu ince dokuya sahip malzeme, parmak uçlarındaki terlemeyi ve yağ gibi maddeleri emerek, absorbe etmektedir. Böylece sadece nemli bir bez kullanarak, kolayca silinmesini sağlayabilirsiniz. CA48 klavyesi, Ivory Touch özelliği sayesinde kaygan olmayan, mat ve ipeksi yapıya sahiptir.

Tuş Bırakma Simülasyonu
Sınıfında en özgün dijital piyano klavye aksiyonu olarak, Grand Feel Compact klavye mekanizması akustik piyanolarda gerçekleşen “Bırakma” özelliğini üretmektedir.
Bu ince “çentik” hissi, piyano tuşlarını çok nazikçe çalarken hissedebilir ve pianissimo pasajları çalarken, deneyimli piyanistler tarafından kullanılabilir özellikler arasında yer almaktadır.
 
Ses
Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri
Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir.
SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak  tanımlanabilir.

Her Notada Doğru Karakter 
Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan CA48, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, CA48 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.

Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi
İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir.
CA48’de, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.

Kişiselleştirilmiş Piyano Ayarlamaları
Deneyimli bir piyano teknisyeninin bilgisi ve becerisi, görkemli bir akustik piyanonun en iyisini ortaya çıkarmak için başlıca gereken özellikler arasındadır. Her notanın akort edilebilmesine ek olarak, teknisyen ayrıca enstrümanın gerçekten şarkı söylemesine izin veren çok sayıda düzenleme ve ayarlamalar gerçekleştirir.
CA48’in sahip olduğu Virtual Technician ‘Akıllı Mod’, bu arıtmaları dijital olarak simüle ederek, kuyruklu piyanoların farklı özelliklerini, farklı müzik tarzlarına uyacak şekilde akıllıca ayarlayan, on adet önceden ayarlanmış yapılandırmasını kullanıcılarına sunuyor.
Daha fazla esneklik için, ‘Gelişmiş Mod’ ile kullanıcılarının dokunma ağırlıklarını ve ses ayarlamalarını yapmalarına, çekiç ve tuş serbest bırakma seslerini düzenlemelerine, dize ve sönümleme rezonanslarını ince ayar yapmasına Virtual Technician iPad uygulamasını kullanarak olanak tanımaktadır.
 
Geliştirilmiş Hoparlör Sistemi
Fiyat aralığında rakipsiz olan CA48, akustik piyanoların dolgun sesine ulaşabilmek için tasarlanmış 4 hoparlör çıkış sistemine sahiptir. Alçak frekanslar enstrümanın alt kısmından iletilirken, orta ve yüksek frekanslar enstrümanın üst kısmından dışarı doğru çıkarken kuyruklu piyanoların ses projeksiyonunu yakından yansıtan geniş bir ses ortaya çıkar.

Bir Dijital Piyanonun Çeşitliliği
Uygunluk & Esnekllik

CA48, klasik piyano dokunuşu olan Grand Feel Compact ahşap klavye mekanizmasını ve zengin Grand piyanoların seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı Progressice Harmonic Imaging gibi dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.

Zengin Ses Seçenekleri
Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan CA48, ayrıca dijital piyanolar, drawbar, church organs, strings, human choirs, synth pads gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri sunuyor.
İkili çalma modu, akustik bir piyano ve bir yaylı topluluğu gibi iki farklı sesin, müzik yaratıcılığına daha fazla ilham veren, daha karmaşık bir sese sahip olabilmek için bu iki sesin birlikte çalınmasına izin verir.
Bir diğer özellik olarak dört el modu ile klavye 44 tuştan oluşmak üzere ikiye bölünebilmektedir. Böylece öğretmen ve öğrencinin (veya öğrenci ve öğrencinin) aynı anda tek bir enstrüman kullanarak, birlikte aynı oktav üzerinden çalım yapabilmelerine imkan tanımaktadır.

Dahili Ders Fonksiyonu
CA48'in kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır.
Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.

Entegre Edilmiş Bluetooth® Bağlantısı
USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak CA48, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir.
Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra CA48 sahipleri, cihazın işlevselliğini çok çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı bir Kawai Virtual Technician uygulaması da ek olarak adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden öğrenmek ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.
 
Grand Feel Pedal Sistemi
Fiyat aralığında CA48'in en gerçekçi dijital piyanolardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai, Grand Feel Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, CA48'in akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalar.

Üstün Kulaklık Deneyimi
CA48'in Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilirsiniz ve bu sayede uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur.
Buna ek olarak, CA48, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlar.

Vocal Assist & Ses Önizlemesi
Küçük boyutlardaki kontrol paneline rağmen, CA48, isteğe bağlı aktive edilen “Vokal Asistanı ve Ses Önizleme” modları ile operasyona yardımcı olmak için geniş aralıklı dijital özellikler sunar.
Vocal Assist bir kez etkinleştirildiğinde, sesleri ve işlevleri seçerken sesli bir açıklama sağlarken; Ses Önizleme, seçilen ses veya ses ayarını göstermek için kısa bir müzik pasajı çalar, bu da kullanım kılavuzunun kontrol edilmesi ihtiyacını azaltır.

Teknik Özellikler

Klavye
Grand Feel Compact Mekanizma
88 ahşap tuş
Derecelendirilmiş çekiç ağırlıkları
Ivory Touch tuş yüzeyleri
Bırakma simülasyonu
Üç sensörlü tuş algılama sistemi
Bass ağırlıklı tuşlar
      
Pedal    
Grand Feel Pedal Sistemi
Damper 
Soft
Sostenuto
      
Piyano Sesi    
Progressive Harmonic Imaging (PHI)
88 tuş ses örneklemesi
SK-EX, EX recording
192 nota maksimum polifoni
      
Piyano Ayarları    
Virtual Technician (17 parametre, Virtual Technician app ile
Touch Curve
Voicing
Damper Resonance
Damper Noise
String Resonance
Key-off Effect
Fall-back Noise
Hammer Delay
Topboard
Decay Time
Minimum Touch
Stretch Tuning
Temperament
Temperament Key
User Key Volume
Half-Pedal Adjust
Soft Pedal Depth
      
Virtual Technician Smart Mode (10 önayar)     
Ses Sayısı
19 ses
Reverb
6 tür
      
Hoparlörler    
13 cm x 2 - 5 cm x 2

Çıkış Gücü    
40 W (20 W x 2)
      
Ekran    
3 digit LED

Fonksiyonlar    
Dual
Dört El
Transpose
Tuning
Startup Setting
Vocal Assist
Sound Preview
      
Ders Şarkıları    
Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100)
Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1A
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1B
      
Dahili Kayıt Seç. Toplam Hafıza    
Yaklaşık olarak 10,000 nota
Şarkı Sayısı    
3 şarkı
Bölüm    
1 bölüm
      
Metronom     
1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8
      
Bluetooth     
Evet 

Boyutlar     
     
En 136 cm
Derinlik 46 cm
Yükseklik 86 cm
      
Ağırlık
57.0 kg
      
Renk
Gül Ağacı
 

Banka AdıŞube İsmi / KoduHesap SahibiHesap NoPara BirimiIBAN
YAPI KREDİSetbaşı / 293Ramazan KOR69205828TLTR37 0006 7010 0000 0069 2058 28
GARANTİAltıparmak / 313Ramazan KOR6691369TLTR06 0006 2000 3130 0006 6913 69
İŞ BANKASISetbaşı / 2203Ramazan KOR0662285TLTR10 0006 4000 0012 2030 6622 85
VadeAylıkToplam
115 296,76 TL15 296,76 TL
27 648,38 TL15 296,76 TL
35 098,92 TL15 296,76 TL
44 111,39 TL16 445,54 TL
53 328,57 TL16 642,87 TL
62 793,95 TL16 763,71 TL
72 421,48 TL16 950,33 TL
82 156,84 TL17 254,74 TL
91 935,72 TL17 421,47 TL
101 766,62 TL17 666,22 TL
111 623,12 TL17 854,37 TL
121 503,54 TL18 042,52 TL
VadeAylıkToplam
115 296,76 TL15 296,76 TL
27 648,38 TL15 296,76 TL
35 098,92 TL15 296,76 TL
44 100,30 TL16 401,18 TL
53 314,50 TL16 572,50 TL
62 790,89 TL16 745,36 TL
72 416,67 TL16 916,68 TL
82 136,00 TL17 088,01 TL
91 917,70 TL17 259,33 TL
101 743,07 TL17 430,65 TL
111 600,32 TL17 603,51 TL
121 481,24 TL17 774,83 TL
VadeAylıkToplam
115 296,76 TL15 296,76 TL
27 648,38 TL15 296,76 TL
35 098,92 TL15 296,76 TL
44 120,56 TL16 482,25 TL
53 327,04 TL16 635,22 TL
62 798,03 TL16 788,19 TL
72 442,02 TL17 094,12 TL
82 155,89 TL17 247,09 TL
91 933,34 TL17 400,06 TL
101 770,60 TL17 705,99 TL
111 623,54 TL17 858,96 TL
121 500,99 TL18 011,93 TL
VadeAylıkToplam
115 296,76 TL15 296,76 TL
27 648,38 TL15 296,76 TL
35 098,92 TL15 296,76 TL
44 121,33 TL16 485,31 TL
53 340,51 TL16 702,53 TL
62 820,21 TL16 921,27 TL
72 448,57 TL17 140,01 TL
82 169,65 TL17 357,23 TL
91 952,89 TL17 575,97 TL
101 779,47 TL17 794,72 TL
111 637,45 TL18 011,93 TL
121 519,22 TL18 230,67 TL
VadeAylıkToplam
115 296,76 TL15 296,76 TL
27 648,38 TL15 296,76 TL
35 098,92 TL15 296,76 TL
44 083,47 TL16 333,88 TL
53 302,88 TL16 514,38 TL
62 782,48 TL16 694,88 TL
72 410,11 TL16 870,79 TL
82 131,41 TL17 051,29 TL
91 914,64 TL17 231,79 TL
101 741,23 TL17 412,30 TL
111 598,93 TL17 588,21 TL
121 480,34 TL17 764,12 TL
VadeAylıkToplam
115 296,76 TL15 296,76 TL
27 648,38 TL15 296,76 TL
35 098,92 TL15 296,76 TL
44 108,71 TL16 434,83 TL
53 320,62 TL16 603,10 TL
62 795,48 TL16 772,89 TL
72 420,38 TL16 942,69 TL
82 138,68 TL17 109,42 TL
91 919,91 TL17 279,21 TL
101 744,90 TL17 449,01 TL
111 601,57 TL17 617,27 TL
121 482,26 TL17 787,07 TL
VadeAylıkToplam
115 296,76 TL15 296,76 TL
27 648,38 TL15 296,76 TL
35 098,92 TL15 296,76 TL
44 137,39 TL16 549,56 TL
53 348,46 TL16 742,30 TL
62 822,76 TL16 936,57 TL
72 447,04 TL17 129,31 TL
82 165,26 TL17 322,05 TL
91 946,26 TL17 516,31 TL
101 770,91 TL17 709,05 TL
111 627,57 TL17 903,32 TL
121 508,01 TL18 096,06 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün:

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER 0538 961 96 56 WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz