Rekor Müzik 1979 yılında buyana müzik aletleri sektöründe imalat,ithalat,toptan ve perakende müzik aletleri satışı faaliyetleriyle Türkiye Müzik Aletleri sektöründe yer almaktadır.

Kurumsal Yapısı ve Müşteri Memnuniyeti odaklı felsefesiyle sektörü şekillendiren öncü çalışmalarıyla , Türkiye'de müzik aletleri sektörünün gelişmesinde ve büyümesinde önemli rol oynamıştır.

1979 yılında müzik aletleri imalatıyla başlayan ticari faaliyetimiz,sektör içinde ki daima yenilikçi çalışmalarıyla yoluna Dünya'da ki bir çok global markanın satışını yaparak devam etmektedir.

Firmamız 1997 yılında Bursa-Setbaşı Batı Müziği ve Türk Müziği Enstümanları Mağazaları ile,Mağazamızda ki tüm ürünlerin satışa sunulduğu www.rekormuzik.com Online satış mağazamız ile tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Sektöründe "40 Yıllık" Tecrübe

Sektörünü İmalat Aşamasından , Perakendeciliğe Kadar Çok İyi Tanıması

Satış Öncesinde ve Satış Sonrasında Müşteri Desteği Sağlaması

Satış Sonrası Teknik Servis Hizmeti

Bünyesinde Bulunana İthal Markaların ''Yetkili Satıcısı'' Olması

Satışını yaptığı Türk Müziği Enstrümanlarını Türkiye'nin En Seçkin Ustalarının Ellerinden Size Ulaştırması

Özel Enstrüman Üretimleri

Ülke genelinde Konservatuar,Bando,Özel Okullar,Devlet Okulları,Güzel Sanatlar Fakültelerinin,Müzik Okullarının En Önemli Tedarikçisi Durumunda Olması

100 TL ve üstü Online Satışlarda Tüm Türkiye'ye Aynı Gün Ücretesiz Kargo ile Size Ulaştırması

Uzman Kadro ve Satış Görevlilerimiz Sektörde Tecrübeleri Olan ,Araştırmacı ve Yenilikleri Takip Eden Kişilerden Oluşmaktadır.

Çalışanlarınıza,Müşterilenize,Öğrencilerinize Hediye Çekleri Hazırlatabilirsiniz,Web Sitemizde Kullandırabilirsiniz.

ONLINE SATIŞ
EĞİTİM KURUMLARI İÇİN MÜZİK ALTLERİ TEDERAİKÇİLİK HİZMETİ
EĞİTİM DESTEĞİ
ASKERİ VE BELEDİYE BANDOLARI TEDARİKÇİLK HİZMETİ
SEÇKİN USTALARIN ELLERİNDEN ÖZEL TÜRK MÜZİĞİ ENSTRÜMANLARI
MEHTER TAKIMI KURULUMU HİZMETİ
125 İTHAL MARKA SATIŞI
ONLINE SATIŞA ÖZEL HEDİYE ÇEKLERİ
KURUMSAL HEDİYELER
ONLINE CANLI DESTEK HİZMETİ
TEKNİK SERVİS HİZMETİ
TELEFONDA SATIŞ

125 farklı markanın satışında seçkin satış anlayışı sunan ''REKOR MÜZİK'' ,müşteri memnuniyetini esas alan,günümüzün dinamiklerine uygun,satış ve pazarlama desteği sunan nitelikli personelleriyle dünyaca tanınmış markalar için size en iyi desteği sağlamaktadır.

Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde Türk Müziği enstrümanları imalatı yapan seçkin müzik aletleri üreticilerin ellerinden uzman personel kadrosunun desteği ile satışını gerçekleştirmektedir.

Rekor Müzik kusursuz ve zamanında hizmeti hedefleyen bir servis anlayışı benimsemiştir.

Başta Nefesli Enstrümanlar olmak üzere Ağaç içerikli ve Elektronik Enstrümanlar için Teknik Servisimizde enstrümanınızla en iyi şekilde ilgileniyoruz.

Anlaşmalı kargo firmalarımız ile Türkiye'nin her yerinden ürününüzü bize göndererek servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Rekor Müzik olarak sadece hazır stoğunda bulunan ürünleri online satış kanalında müşterisine sunan bir anlayışla tüm Türkiye geneline online satış ve gönderi hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Güvenli Alışveriş,Ücretsiz Kargo ve Canlı Destek hizmeti ile birlikte sizlere en iyi ,en doğru hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.


TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER 0538 961 96 56 WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz